DODAJ

Wrocław: Projekty Deweloperskie Hossanova planują drugą inwestycję na Brochowie

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Projekty Deweloperskie Hossanova
Mariusz Bartodziej
2018-01-28 15:48:54
Warszawski deweloper chce zrealizować trzecią inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu, w tym drugą na Brochowie. Do Nepalskiej ma dołączyć osiedle zlokalizowane tuż obok – przy ulicy Gruzińskiej.

Inwestor złożył 29 grudnia wniosek o pozwolenie na budowę zespołu budynków wielorodzinnych z dwoma garażami podziemnymi na terenie pomiędzy ul. Gruzińską, Iracką, Nepalską oraz Polną. Osiedle ma powstać na działkach nr 37/3, 38/7, 38/8 i 38/9 o łącznej powierzchni ponad 6,3 tys. mkw.

UM Wrocławia


Za projekt odpowiada Maciej Konopka z pracowni Pro-Art Konopka S.c. Przygotował już dla Projektów Deweloperskich Hossanova koncepcję dwupiętrowego budynku wielorodzinnego Nepalska, budowanego przy zbiegu Nepalskiej i Polnej. Inwestor wyznaczył termin realizacji na IV kwartał 2018 roku. 

Materiały inwestora


W pobliżu w planach kolejne osiedle wielorodzinne

Na Brochowie będzie przybywać budynków wielorodzinnych, o czym pisaliśmy we wrześniu 2017 roku.

Prywatny inwestor złożył dwa wnioski o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym na działkach nr 31/5 i 31/6 o łącznej powierzchni ponad 2300 mkw. Oba czekają na wydanie ostatecznej decyzji. Planowane osiedle ma powstać naprzeciwko inwestycji Nepalska. W tym przypadku projekt przygotował również Maciej Konopka.

UM Wrocławia