DODAJ

Rafin Developer zaprasza na targi MuratorExpo Nowy DOM nowe MIESZKANIE już w weekend

Wrocław
Rafin Developer zaprasza na
Maxymil_yan
2017-08-30 13:52:17
Już w najbliższy weekend (2-3 września) odbędzie się kolejna edycja targów MuratorExpo Nowy DOM nowe MIESZKANIE. Na Stadionie we Wrocławiu wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą największych polskich deweloperów. Jednym z nich jest Rafin Developer, który zaprezentuje swoje nowe inwestycje, a także inwestycje już zrealizowane. Na targach obecni będą także doradcy kredytowi oraz banki i eksperci.

Targi mieszkaniowe to idealna okazja do zapoznania się z wieloma propozycjami na rynku nieruchomości. Szeroka liczba ofert deweloperów, możliwość porozmawiania o szczegółach wielu inwestycji, dostępności mieszkań, zapoznanie się ze standardem wykończeni oraz z lokalizacją co roku przyciąga olbrzymią liczbę odwiedzających, co jest doskonałą formą promocji i reklamy dla klientów. Uczestnicy dodatkowo mogą poznać plany deweloperów na przyszłość. Targi mieszkaniowe podczas tegorocznej edycji w sobotę trwają w godzinach 10-17, natomiast w niedziele w godzinach 10-16. Ważną informacją jest to, iż wstęp na tegoroczne targi jest bezpłatny.

Wszystkich odwiedzających na swoje stoisko zaprasza Rafin Developer, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat wszystkich inwestycji realizowanych przez firmę. Deweloper buduje osiedla w praktycznie każdej części miasta, a w ofercie posiada 500 mieszkań. Jest więc w czym wybierać. W centrum znajduje się Wybrzeże Reymonta (Śródmieście – ul. Władysława Reymonta), gdzie za metr kwadratowy płaci się od 6000 zł. To już drugi etap tego popularnego osiedla. W samym sercu Wrocławia, na zielonej wyspie zlokalizowana jest Kępa Mieszczańska (Stare Miasto – ul. Dmowskiego 19E-F), która w tym roku została poszerzona kolejny etap budowy. Fenomenem oferty są mieszkania z ogródkami – jedyne w ofercie mieszkaniowej dotyczącej centrum miasta. Uczestnicy będą mogli również zaczerpnąć informacje na temat innych projektów dewelopera Rafin ma w ofercie mieszkania na Krzykach, najmodniejszej dzielnicy Wrocławia. W tym roku uruchomione zostały kolejne etapy osiedla Partynice House, których zakończenie bud
owy przewidywane jest na I kw. 2018 r. Niewątpliwym atutem inwestycji jest prywatna strefa sportowa tylko dla mieszkańców oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe (np.: płyty HPL, klinkier, czy antracyt).

W ofercie dewelopera znajdują się jeszcze ostatnie domy (parterowe oraz piętrowe) Nowe Iwiny w cenie mieszkania znajdujące się zaledwie 300 m od centrum Wrocławia, gdzie ceny zaczynają się już od 449 000 zł.

Jak zawsze odwiedzający targi otrzymają darmowe materiały, w skład których wchodzić będą czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, katalog targowy z działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe wraz z dokładnymi informacjami na ich temat.

Organizator wszystkim zainteresowanym zapewnił możliwość zasięgnięcia indywidualnych porad eksperckich w związku z zakupem własnego mieszkania (m.in. obecne będą punkty porad finansowych, podatkowych, prawnych, wycen nieruchomości, remontu domu, a także architektury wnętrz)

W programie znajdą się również liczne warsztaty, bezpłatne konsultacje oraz wykłady. Dodatkową atrakcją jest konkurs z interesującymi nagrodami.

Źródło: materiały prasowe