DODAJ

Salon Empik debiutuje na dworcu Głównym

Komunikacja publiczna / Wrocław
Salon Empik debiutuje na
Kajtman
2014-12-23 15:38:34

Od dziś podróżni mogą skorzystać z salonu Empik Express na dworcu Wrocław Główny. To kolejny najemca, który otworzył się na dworcu w ostatnim czasie. 


 


W szerokiej ofercie salonu podróżni i wszyscy ci, którzy odwiedzą wrocławski dworzec znajdą nowości książkowe, multimedia, muzykę oraz prasę. W Empiku na dworcu kupimy bilety na koncerty, a także artykuły papiernicze i lifestylowe. Będzie można również napić się kawy z ekspresu i odebrać zamówione na empik.com produkty. Salon zajmuje powierzchnię nieco ponad 200 mkw. i mieści się pomiędzy restauracją McDonald`s i piekarnio-cukiernią Back Factory w holu dworca. Jest czynny codziennie od 6 do 20. Z okazji otwarcia w salonie przewidziano liczne promocje. 


 


Salon Empik to piąty po kawiarni Starbucks, restauracjach KFC i McDonald`s oraz barze Tradycja lokal otwarty w tym roku na wrocławskim dworcu. – Obecnie wynajęliśmy już 90,2 proc. powierzchni komercyjnej na parterze dworca Wrocław Główny. W ostatnim czasie do najemców dołączył znany operator spożywczy, który zajmie parter ryzalitu zachodniego oraz sieć restauracji, która będzie się mieściła w lokalu dwupoziomowym w ryzalicie wschodnim  mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor departamentu komercjalizacji nieruchomości w PKP S.A. 


 


Obecnie prace aranżacyjne trwają jeszcze w jednym lokalu, aptece Dr Zdrowie, której otwarcie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2015 roku. Oprócz tego na dworcu działają trzy saloniki prasowe Ruch, kantor wymiany walut Interchange, bary Bocadillo i Tradycja, kawiarnie Starbucks i Coffee Heaven oraz restauracje McDonald`s i KFC, a także informacja turystyczna.