DODAJ

Street Point – nowa inwestycja biurowo-usługowa w centrum osiedla Nowy Dwór

Biura / Wrocław
Street Point – nowa
Orzech
2018-01-08 18:31:57
Na rogu ulic Strzegomskiej i Gubińskiej, na jednym z największych wrocławskich osiedli – Nowym Dworze – powstaje Street Point, nowoczesny, trzykondygnacyjny obiekt, w którym znajdą się lokale usługowe i handlowe w parterze oraz dwie kondygnacje biurowe.

Konstrukcja budynku umożliwi zarówno aranżację biur jako open space jak i podziału powierzchni odpowiadającej potrzebom najemców. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny z 66 miejscami postojowymi.

Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 1490 mkw. I i II piętro przeznaczone będą na powierzchnie biurowe. I tak na I piętrze znajdzie się 1362 mkw., a na drugiej kondygnacji 1600 mkw. Wszystkie wejścia do budynku, hall, klatki schodowe, garaż będą monitorowane.

Inwestorem budynku jest znany wrocławski deweloper  firma Spectrum Development. To firma z doświadczeniem na rynku budowlanym sięgającym 1989 roku. Zrealizowała liczne obiekty użyteczności publicznej i budynki mieszkaniowe. 

Pierwszą inwestycją we Wrocławiu była budowa kameralnego osiedla mieszkaniowego przy ul. Pawiej we Wrocławiu. Osiedle składa się z dwóch niskich budynków zaprojektowanych na 40 mieszkań i dwa lokale usługowe.

Sukces w sprzedaży i realizacji mieszkań zaowocował zakupem kolejnej działki budowlanej i rozpoczęciem następnej inwestycji we Wrocławiu, jaką była budowa budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Niemczańskiej. Inwestycja została zakończona w maju 2006 roku. 

W 2009 roku Spectrum Development zakończył realizację osiedla (pięć trzykondygnacyjnych budynków, w tym budynek apartamentowy) przy ul. Łubinowej i Motylkowej we Wrocławiu. Kolejne zrealizowane przedsięwzięcie to także inwestycja w dzielnicy Krzyki/Ołtaszyn przy ul. Łubinowej 12  Spectrum Medical – budynek wyłącznie pod usługi medyczne. Ostatnią ukończoną inwestycją we Wrocławiu jest osiedle Wiosenny Przedświt na Muchoborze Wielkim, przy ul. Przedświt.