DODAJ

Tronsmart wybrał Polskę

Chiński producent ładowarek, głośników i słuchawek z Shenzhen zaczyna podbój europejskiego rynku elektronicznego od Polski.

Oferowane na polskim rynku produkty utworzonej w 2013 r. w Chinach marki Tronsmart są kompatybilne z urządzeniami Apple’a. W Polsce od czerwca generalnym dystrybutorem jest wrocławska firma JBTS, która w 2016 roku sprowadziła po raz pierwszy na polski rynek m.in. przenośne kamerki marki Xiaoyi (chińskiej grupy Xiaomi). 

Teraz wrocławska firma JBTS została jedynym oficjalnym przedstawicielem na nasz rynek marki Tronsmart. To za sprawą tej firmy będą mogli je sprawdzić także europejscy użytkownicy – na początek z Polski, z Wrocławia, od którego Tronsmart zaczyna swoją ekspansję w Europie.

Produkty Tronsmart głównie za pośrednictwem aukcji internetowych trafiają do ponad 60 krajów świata m.in. w Ameryce Północnej, Azji czy na Bliskim Wschodzie. Ich wysokiej popularności dowodzi fakt, że Tronsmart znalazł się wśród 20 najważniejszych marek Festiwalu Zakupów AliExpress w 2015 r. Akcesoria debiutującej w Europie marki doceniono m.in. na prestiżowych technologicznych targach MWC w Barcelonie i CES w Las Vegas.

JBTS to wywodząca się z Wrocławia firma zajmująca się sprowadzaniem i dystrybucją na terenie Polski zaawansowanego technologicznie sprzętu elektronicznego. Stworzone przez Jakuba Tomasiczka i Bartłomieja Sawczyna przedsiębiorstwo specjalizuje się w we współpracy biznesowej z czołowymi azjatyckimi producentami innowacyjnej elektroniki użytkowej. JBTS zasłynęło m.in. wprowadzeniem na polski rynek serii wysokiej klasy kamer przenośnych Xiaoyi marki należącej do Xiaomi, dla której stworzono własną sieć dystrybucji. Obecnie za sprawą JBTS w Polsce debiutują akcesoria innej azjatyckiej marki, firmy Tronsmart, która w ten sposób rozpoczyna swoją ekspansję w Europie.

Artykuł opracowany na podstawie materiałów prasowych