DODAJ

W czerwcu otworzą Tarasy Grabiszyńskie. W jakich sklepach zrobimy zakupy?

Handel / Wrocław
W czerwcu otworzą Tarasy
Tomasz Matejuk
2017-03-07 11:48:38
Już w czerwcu 2017 roku centrum handlowo-usługowe Tarasy Grabiszyńskie przy zbiegu alei Hallera i ulicy Grabiszyńskiej otworzy drzwi dla klientów. W obiekcie znajdzie się ponad 40 sklepów i punktów usługowych.

Największym najemcą centrum zostanie supermarket należący do polskiej sieci Piotr i Paweł. Sklep będzie zajmował powierzchnię około 1400 metrów kwadratowych. Oprócz operatora spożywczego, na parterze centrum znajdziemy również drogerię Rossmann, PKO BP, aptekę oraz sklep wielobranżowy Pepco

Pojawią się także Inmedio, piekarnia, sklep mięsny, sklep z kawą i herbatą, kwiaciarnia, biuro podróży i punkty usługowe.

Miłośnicy sportu będą mogli poćwiczyć w klubie Fitness24Seven, dostępnym przez całą dobę, który zajmie łącznie powierzchnię 1200 metrów kwadratowych na dwóch poziomach centrum.

fot. investphoto.pl


Na pierwszym piętrze Tarasów Grabiszyńskich, oprócz księgarni Beta, sklepu AGDOM, salonu fryzjerskiego oraz sklepów odzieżowych, usytuowana będzie strefa gastronomiczna, w sezonie letnim dostępna również w formie ogródków na tarasach, od strony ulicy Inżynierskiej.

Klienci będą mogli spróbować tradycyjnej kuchni polskiej w lokalu Domowe Smaki, burgerów w Burger Bistro, lokalach należących do sieci Restauracje Krawczyk lub posmakować włoskiej pizzy w pizzerii Il Tramonto. Ponadto, jednym z najemców centrum będzie popularna wrocławska kawiarnia Bema Café.