DODAJ

Zmiany w Hali Stulecia: Wrocławskie Centrum Kongresowe zamiast RCTB

Kamienice i zabytki / Wrocław
Zmiany w Hali Stulecia:
tuWroclaw.com
2012-04-16 12:48:08

Konferencyjny obiekt przy Hali Stulecia zmienia nazwę. W miejsce Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej pojawiło się Wrocławskie Centrum Kongresowe. Cały kompleks Hali Stulecia doczekał się też nowego logotypu.

Profesjonalny obiekt konferencyjny usytuowany przy Hali Stulecia od połowy kwietnia funkcjonuje pod zmienioną nazwą.

- Na zmianę zdecydowaliśmy się przede wszystkim ze względów praktycznych. Nowa nazwa jest krótsza i lepiej oddaje charakter naszego centrum. Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej nie kojarzyło się do końca z funkcją, jaką pełni ten obiekt – tłumaczy Agnieszka Wardawa, rzecznik prasowy Hali Stulecia.

Wrocławskie Centrum Kongresowe działa od półtora roku. Zdaniem przedstawicieli Hali Stulecia wypełniło niszę w naszym regionie.


- Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej zwane aktualnie Wrocławskim Centrum Kongresowym to miejsce, którego brakowało dotychczas. Nie ma drugiego takiego obiektu w regionie, w tak unikalnym otoczeniu. To mocno podkreślali goście podczas spotkań w ramach polskiej prezydencji w UE. Możemy robić spotkania na kilkanaście osób, ale też na kilka tysięcy, spektrum oferty jest niemal nieograniczone – mówi w wywiadzie dla naszego portalu Bartłomiej Andrusiewicz, prezes Hali Stulecia.

Wraz z zakończonymi inwestycjami przeprowadzanymi w kompleksie Hali Stulecia w latach 2008-2012 modyfikacji uległo też logo całego kompleksu.
Autor: tm