DODAJ

Aquarium z pozwoleniem na użytkowanie

Zielona Góra
Aquarium z pozwoleniem na
Kajtman
2017-08-04 13:05:49
Kolejna dobra informacja od firmy Ekonbud-Fadom. Osiedle Aquarium uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Ulica Emilii Plater w Zielonej Górze zyskała trzy czteropiętrowe budynki z windami i podziemnymi halami garażowymi. Łącznie powstało 236 lokalami o zróżnicowanym metrażu od 43 do 89 mkw.

Osiedle Aquarium zlokalizowane przy ul. Emilii Plater od 2014 roku zostało rozbudowane. Na pierwszy etap składa się czteropiętrowy budynek, w ramach którego powstało 100 lokali o zróżnicowanym metrażu. Dodatkowym udogodnieniem były windy oraz podziemna hala garażowa. Aktualnie, klucze do wymarzonych M otrzymują nabywcy, którzy kupili własne cztery kąty w ramach drugiego etapu.

Inwestycja zlokalizowana jest na południu Zielonej Góry i została zrealizowana przez dewelopera Ekonbud-Fadom. Pozwolenie na użytkowanie otrzymały trzy pięciokondygnacyjne, dwuklatkowe budynki, które posiadają windy i podziemne hale garażowe. W ofercie znajduje się łącznie 236 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 89 mkw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.  Przygotowaliśmy mieszkania z myślą o każdym kliencie. Młode osoby najczęściej poszukują mniejszych lokali lub kawalerek. Natomiast rodziny z dziećmi interesują się większymi powierzchniami, trzy lub czteropokojowymi. Chcieliśmy zadowolić, każdego nabywcę szukającego wymarzonego M – mówi Izabela Woźnicka-Letka, specjalista z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Ceny lokali rozpoczynają się już od 3 850 zł brutto. Warto dodać, że do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie, za które nie trzeba dodatkowo dopłacać.

Położenie osiedla Aquarium charakteryzuje się tym, że zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta a jednocześnie jest położone wśród zieleni, zapewniając tym warunki do rekreacji i wypoczynku. – Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny, a samo osiedle położone jest wśród Wzgórz Piastowskich. Nie zapominamy oczywiście o naszych najmniejszych mieszkańcach, dla których przygotowaliśmy place zabaw – dodaje Izabela Woźnicka-Letka. Przyszli mieszkańcy, będą mogli cieszyć się spokojem, zielenią oraz doskonałą komunikacją na osiedlu Aquarium.

Źródło: materiały prasowe