DODAJ

Na osiedlu Dominopark przekazują klucze

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Na osiedlu Dominopark przekazują
Kajtman
2016-08-02 11:52:19
Deweloper Ekonbud-Fadom zakończył prace nad osiedlem Dominopark i uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Ulica Obywatelska wzbogaciła się o dwa kolejne budynki, w ramach których powstały łącznie 79 mieszkań oraz komórki lokatorskie przypisane do każdego lokalu.

Do tej pory na osiedlu Dominopark oddano łącznie 9 budynków, budowa tego osiedla została zakończona. Lokale szybko zdobyły swoich nabywców dlatego deweloper zdecydował się na realizację kolejnych osiedli. – Duże zainteresowanie mieszkaniami przy Obywatelskiej, z pewnością przyśpieszyło decyzję o realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Zielonej Górze. Podczas przygotowywania projektów następnych budynków pod uwagę braliśmy głos klientów. Nasze mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zapewnić ich maksymalną funkcjonalność i przestronność – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Obecnie deweloper Ekonbud-Fadom zakończył budowę dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków. Każdy z nich wyposażył w komórki lokatorskie, garaże, a klatki schodowe w cichobieżne windy. Łącznie osiedle wzbogaciło się o 79 mieszkań i kilkudziesięciu nowych lokatorów, bowiem część kluczy do wymarzonego M została już przekazana nabywcom. W przygotowanym projekcie znalazły się lokale o powierzchni od 46 do 114 mkw. Ich cena wahała się między 3 550 a 3 950 zł brutto za metr kwadratowy. Dostępne są jeszcze trzypokojowe mieszkania. 

Osiedle Dominopark to kompleks mieszkaniowy położony w północnej części miasta, przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Lokalizacja stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób poszukujących ciszy, spokoju oraz relaksu wśród zieleni. To dobre miejsce również dla osób aktywnych, bowiem w okolicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, pozwala na łatwy dostęp do infrastruktury: centr handlowych, szkół i przedszkoli.