Castorama Łomianki już otwarta – to 101. sklep sieci w PolsceMateriały prasowe

Castorama Łomianki już otwarta – to 101. sklep sieci w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

W środę 6 grudnia, w Łomiankach pod Warszawą, Castorama Polska otworzyła swój 101. sklep. Obiekt wyposażono w szereg rozwiązań przyjaznych środowisku i największą instalację fotowoltaiczną spośród wszystkich sklepów sieci w kraju. Na pierwszych klientów czekają liczne promocje oraz oferty specjalne.

Oferta Castoramy Łomianki to blisko 35 tys. produktów dla klientów indywidualnych i profesjonalistów, a także szeroki wachlarz usług, takich jak wypożyczalnia sprzętu, cięcie płyt i blatów, transport artykułów z wzniesieniem czy program CastoPro. W przyszłości będzie można zamówić również dostawę do domu z montażem. W sklepie pojawią się 4 strefy kompleksowego projektowania kuchni, łazienki i garderoby Atomia oraz nowość – usługa aranżowania balkonów i tarasów. Castorama Łomianki to blisko 9000 mkw.: 7000 mkw. powierzchni handlowej, 900 mkw. magazynowej oraz 900 mkw. ogrodu zewnętrznego. Układ poszczególnych sektorów został przygotowany z myślą o potrzebach klientów, aby zagwarantować im wygodne zakupy.

Materiały prasowe

W nowo powstałym obiekcie zaaranżowano też specjalne strefy, w których eksperci ds. efektywności energetycznej doradzą w wyborze produktów i rozwiązań pomocnych w termomodernizacji budynku, co wpłynie na oszczędność zużycia energii i obniżenia kosztów z nią związanych. Eksperci zapewnią również kompletną pomoc w wypełnianiu wniosków i pozyskaniu finansowania w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”.

– Zachęcamy naszych klientów do bardziej świadomych wyborów, ale również sami chcemy dawać dobry przykład, wprowadzając technologie przyjazne środowisku. Sklep w Łomiankach wyposażony jest m.in. w trzy pojemniki na deszczówkę o łącznej objętości ok. 800 m3, a na dachu zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne o mocy 350 kW. To największa instalacja tego typu spośród wszystkich naszych obiektów, posiadających ten system – mówi Rafał Jurek, dyrektor Castorama Łomianki.

Materiały prasowe
REKLAMA

Castorama Łomianki to 110 nowych miejsc pracy, a także dodatkowe inwestycje dla miasta, zapoczątkowane podczas budowy.

Powstaniu obiektu towarzyszyła gruntowna przebudowa ulic w bezpośredniej okolicy (ul. Brukowa i Pancerz), remont chodników i ścieżki rowerowej wraz z nowym oświetleniem.

Od 6 grudnia klienci sklepu mogą wziąć udział w loterii z nagrodami, zobaczyć liczne prezentacje produktowe i nabyć wybrane artykuły w promocyjnej ofercie Castohit, czy też zamówić darmowy transport przy zakupach powyżej 1500 zł. W dniu otwarcia klienci mogą uzyskać porady Dominika Strzelca – popularnego projektanta ogrodów i ambasadora Castoramy.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Castorama Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 27 w Łomiankach (ok. 17 km od Warszawy). Sklep otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-22:00, w soboty w godz. 7:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:00-19:00.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Pirx(gość)
Do granic Warszawy jest dokładnie 2,1 kilometra a nie 17 ;)
REKLAMA