Develia ukończyła budowę XIV etapu Słonecznego Miasteczka w KrakowieMateriały prasowe

Develia ukończyła budowę XIV etapu Słonecznego Miasteczka w Krakowie

Orzech
Orzech
Słoneczne Miasteczko
adresKraków, Henryka i Karola Czeczów/Opalowa
inwestorDEVELIA S.A.
projektantMTWW Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

Firma deweloperska Develia zakończyła budowę i wystąpiła o pozwolenie na użytkowanie XIV etapu inwestycji Słoneczne Miasteczko, powstającej w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W jego ramach powstało 136 mieszkań o metrażach od 23 do 92 mkw. Przekazywanie kluczy nabywcom planowane jest na IV kwartał br.

Słoneczne Miasteczko to jedna z największych inwestycji Develii w Krakowie – przez ponad 10 lat deweloper wybudował przy ulicy Henryka i Karola Czeczów ponad 1200 lokali. Mieszkańcy chwalą sobie spokojną i zieloną okolicę, rozbudowaną infrastrukturę lokalną, dobrą komunikację z innymi dzielnicami oraz niską, 3-piętrową zabudowę. Osiedle realizowane jest w podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Podobnie jak we wcześniejszych etapach do wszystkich lokali przypisane są balkony, loggie i tarasy. Część mieszkań na najwyższych kondygnacjach ma antresole, co zapewnia ciekawe możliwości aranżacyjne. Powstała także podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Przestrzenie zewnętrzne zagospodarowane są alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw.

– Słoneczne Miasteczko od lat cieszy się renomą wśród mieszkańców Krakowa. Bieżanów-Prokocim oferuje wszystko, co potrzebne do wygodnego życia. Nieustannie rozbudowywana jest komunikacja, a niska zabudowa i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Potwierdza to wysoki odsetek rodzin z dziećmi wśród nabywców mieszkań w tej inwestycji – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

REKLAMA

Bieżanów-Prokocim to dzielnica, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa, zachowując jednocześnie spokojny charakter przedmieścia. W sąsiedztwie nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych, działają tu liczne przedszkola, sklepy i placówki ochrony zdrowia. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. Tuż obok osiedla znajduje się stacja kolejowa Kraków Złocień. Za pośrednictwem szybkiej kolei aglomeracyjnej dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut. W planach jest również budowa linii tramwajowej Płaszów - Złocień.

Za projekt architektoniczny XIV etapu Słonecznego Miasteczka odpowiada pracownia MTWW Architekci. Rolę generalnego wykonawcy pełniła firma TK-BUD.

Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży znajdują się również projekty Centralna Park na Czyżynach, Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach, Przy Mogilskiej na Prądniku Czerwonym, Bochenka Vita na Podgórzu Duchackim oraz City Vibe na Płaszowie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz