Rynek pierwotny
Mieszkania
Domy
Lokale użytkowe
POPULARNE MIASTA
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Białystok
Lublin
Gdynia
Katowice
Gdynia
Biura
Forum
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
Mieszkania
Domy
Aparthotele
INWESTYCJE KOMERCYJNE
Biura
Handel
Hotele
Przemysł
Logistyka
Energetyka
INWESTYCJE PUBLICZNE
Oświata
Drogi i mosty
Komunikacja publiczna
Sport i rekreacja
Kamienice i zabytki
Budynki użyteczności publicznej
POPULARNE MIASTA
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Katowice
Lublin
Gdańsk
Łódź
Białystok
Szczecin
Bydgoszcz
Toruń
Wiadomości
W Oleśnicy ruszyła budowa fabryki Alucrom
Dolny Śląsk
Orzech
12.11.2016, 21:49
Tagi:
Olesnica
podstrefa Oleśnica
WSSE "Invest-Park"
Fabryka
Alucrom
Najnowsze artykuły
Co nowego na budowie linii metra M2 w Warszawie? [ZDJĘCIA]
Kolejny odcinek ursynowskiego Parku nad POW dostępny dla mieszkańców [FILM+ZDJĘCIA]
Niemiecka sieć dyskontów non-food TEDi otworzyła 300. sklep w Polsce
Lidl otworzył dwa nowe sklepy w Polsce
Ważny krok w stronę przebudowy hali widowiskowo-sportowej Arena w Poznaniu
Port Lotniczy Wrocław najlepszy w Europie!
Najnowsza wersja polskiego karabinka GROT z Radomia trafi do Wojska Polskiego
Pancerna Wielkopolska rośnie w siłę. W Poznaniu powstaną Wielkopolskie Zakłady Pancerne Hipolita Cegielskiego
Polski rynek powierzchni handlowych coraz wyraźniej zmienia swoje oblicze [RAPORT]
Co dalej z planami budowy drugiej elektrowni jądrowej w Polsce?
Podobne artykuły
[Dolny Śląsk] Szansa na centrum badawczo-rozwojowe i inwestycje przemysłowe w Oleśnicy?
Dolny Śląsk: Wschodnia Obwodnica Oleśnicy już otwarta
[Dolny Śląsk] Francuski inwestor rozbuduje fabrykę w Oleśnicy
[Dolny Śląsk] Będzie nowy, duży inwestor z branży motoryzacyjnej?
[Dolny Śląsk] Politechnika Wrocławska nadal zainteresowana lotniskiem w Oleśnicy
[Dolny Śląsk] Szwajcarska firma z branży automotive buduje fabrykę pod Legnicą
[Dolny Śląsk] Znamy termin rozpoczęcia budowy fabryki silników Mercedesa w Jaworze
Dolny Śląsk: Inwestor z Austrii rozbuduje kompleks produkcyjny w Środzie Śląskiej
[Dolny Śląsk] Budowa fabryki silników Mercedesa w Jaworze ruszy w czerwcu
REKLAMA