Drugi etap Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Drugi etap Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku w sprzedaży

REKLAMA
Firma Budnex wprowadziła do sprzedaży drugi etap swojej prestiżowej inwestycji w Dziwnówku. Położona w pierwszej linii zabudowy, tuż przy plaży Porta Mare Wellness & SPA to dwa budynki apartamentowe, w których łącznie znajdzie się ponad 400 lokali. Drugi etap inwestycji będzie gotowy do odbioru w połowie 2022 r.
Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków, z których od północy rozciąga się widok na Bałtyk i plażę w Dziwnówku, a od południa na Zalew Wrzosowski. Deweloper do sprzedaży wprowadził drugą z wież, w której znalazło się 140 lokali o metrażach od 22 do 94 mkw. – Inwestycja ze względu na swój charakter i położenie od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. W pierwszym etapie wszystkie lokale z widokiem na morze zostały sprzedane, a 70 proc. apartamentów od strony południowej znalazło już swoich nabywców. W związku z powyższym do oferty wprowadziliśmy drugi etap inwestycji, do którego klucze przekażemy już w połowie przyszłego roku – mówi Karolina Zacharewicz z biura sprzedaży Budnex w Dziwnówku. – Porta Mare Wellness & SPA, to niezwykły projekt, który oferuje mieszkańcom przepiękne widoki, bogate zaplecze usługowe i możliwość wypoczynku nad polskim morzem w bardzo wysokim standardzie – dodaje. Cały kompleks będzie miał blisko 40 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Na najwyższych piętrach wprowadzonego do sprzedaży etapu znaleźć można apartamenty dwupoziomowe o największych metrażach. Na pozostałych kondygnacjach dostępne są mniejsze metraże, ale jak podkreśla deweloper istniej możliwość łączenia kilku lokali w większy apartament, odpowiadający naszym potrzebom. Warto zaznaczyć, że apartamenty z bezpośrednim widokiem na morze są skierowane na północny-zachód, dlatego popołudniem w lokalach jest bardzo słonecznie, a na balkonach można się opalać. Z okien roztacza się również przepiękny widok na zachód słońca nad morzem.
Klienci, którzy zakupią apartamenty w celach inwestycyjnych, mogą ich zarząd powierzyć spółce Porta Mare Active & Spa Resort, która w ich imieniu zadba o sprzątanie, wymianę pościeli czy znalezienie najemców. 
Elementem wyróżniającym Porta Mare Wellness & SPA na tle innych projektów deweloperskich, prócz waterfrontu jest to, co znajdzie się w na pierwszych trzech kondygnacjach, które stanowią wspólną podstawę obu etapów inwestycji. Deweloper przewidział bowiem rozbudowaną infrastrukturę usługową. Na najniższych kondygnacjach znajdą się trzy baseny (rekreacyjny, rehabilitacyjny i brodzik dla dzieci), centrum SPA i rehabilitacji, oraz strefa saun i krioterapia. W obiekcie znajdą się również bawialnia, sala do squasha, a także dyskoteka z kręgielnią. Oczywiście nie zabraknie też restauracji i kawiarni. Ponadto w obiekcie przewidziano również sale konferencyjne. Całe zaplecze usługowe zostanie oddane do użytku w finalnym etapie inwestycji, czyli w 2023 roku. W ramach realizacji projektu deweloper przewiduje również remont zejścia na plażę. Nowa koncepcja tego zejścia obejmuje wybudowanie kawiarni tuż przy plaży. W planach jest także budowa promenady wzdłuż plaży.
Za projekt Porta Mare Wellness & SPA odpowiada pracownia Pro Studio z Poznania, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budnex. To nie jedyny projekt tego dewelopera w województwie zachodniopomorskim. Budnex realizuje także Porta Mare Marina w sąsiednim Dziwnowie, a także Porta Mare Baltica w Kołobrzegu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji budowy lub rozbudowy A4 i budowy S5 na Dolnym Śląsku
To krok milowy dla rozwoju dolnośląskiego odcinka autostrady A4. Konsorcjum firm Multiconsult Polska...
Znamy szczegóły nowej inwestycji biurowo-hotelowej przy stacji Wrocław-Mikołajów [WIZUALIZACJE]
Vastint poinformował oficjalnie o swojej najnowszej inwestycji w stolicy Dolnego Śląska, w ramach kt...
W Gliwicach powstało Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0
Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 zostało uruchomione przez firmę APA Group w Gliwicach....
Ogłoszono przetarg na remont zabytkowego tunelu kolejowego na linii Wrocław – Jelenia Góra
Sprawniejszą organizację kolejowych połączeń w Karkonosze zapewni odnowa tunelu kolejowego na trasie...
Wrocław: Miasto wystawia na sprzedaż kolejne zabytkowe, przedwojenne kamienice [ZDJĘCIA]
Jest szansa, że kolejne dwie zabytkowe, przedwojenne kamienice we Wrocławiu odzyskają swój dawny bla...
Coraz bliżej startu wielkiej inwestycji pod Środą Śląską
Jak poinformowała wczoraj w oficjalnym komunikacie giełdowym spółka Budimex S.A., zawarła w poniedz...
W Warszawie trwa budowa laboratorium diagnostyki medycznej ALAB [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Budynek jest wznoszony na warszawskim Mokotowie przy ulicy Zawodzie 20/22. Obiekt o charakterze usłu...
Co kupić – dom czy mieszkanie?
Chęć posiadania własnego domu lub mieszkania to priorytet wielu dorosłych osób. Jest także synonimem...
Złożono wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla obwodnicy Głogowa w ciągu DK12
W miniony czwartek, tj. 17 czerwca br. do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (RDOŚ) we Wrocła...
O krok od podpisania umowy na środkowy odcinek trasy S7 Warszawa – Grójec
Kontrola uprzednia postępowania przetargowego na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowe...