REKLAMA

Izery Sp. z o.o.

Artykuły o Izery Sp. z o.o.

We Wrocławiu powstają nowe, elektryczne samochody dostawcze legendarnej marki Nysa [ZDJĘCIA]
Do jeżdżących już prototypów polskiego elektrycznego samochodu dostawczego (rządowy projekt e-Van) oraz powstającej osobowej Izery, dołącza samochód dostawczy legendarnej polskiej marki z czasów PRL-u – Nysa. Pojazdy tej marki powstają we Wrocławiu. W założeniach nowe samochody mają mieć zakres dopuszczalnej masy całkowitej od 3500 do 4250 kg. Przedstawiciele firmy informują, że z dwiema bateriami niwa, elektryczna Nysa powinna ważyć około 2000 kg bez zabudowy. Z zabudową skrzyniową ładowność będzie się kształtować w przedziale od 1200 do około 2000 kg, a z zabudową furgonową od około 1100 do 1750 kg.
W Komarnie pod Jelenią Górą powstanie Green Peak – wyjątkowa inwestycja w sercu Dolnego Śląska [WIZUALIZACJE]
Odskocznia w sercu Dolnego Śląska – krakowska firma buduje klimatyczne domy z widokiem na Sudety, Karkonosze i Izery. Green Peak to nietypowa inwestycja Money Square Investment. Spółka, która specjalizuje się przede w rewitalizacjach historycznych obiektów, tym razem postanowiła zbudować enklawę, która pozwoli uciec od zgiełku miasta.
Największa prywatna chińska grupa motoryzacyjna Geely Holding partnerem technologicznym dla marki Izera
Geely Holding największa prywatna chińska grupa motoryzacyjna – lider technologii – podpisał umowę licencyjną, w ramach której udostępni ElectroMobility Poland dedykowaną dla samochodów elektrycznych platformę SEA (Sustainable Experience Architecture).
W Świeradowie-Zdroju ma powstać pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy hotel dedykowany triathlonistom [WIZUALIZACJE]
Na Dolnym Śląsku, w Świeradowie-Zdroju ma powstać pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy hotel dedykowan...
REKLAMA