Francuska sieć Bricomarché otwiera kolejne dwa supermarkety DIY w PolsceMateriały prasowe

Francuska sieć Bricomarché otwiera kolejne dwa supermarkety DIY w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Bricomarché, francuska sieć marketów typu „dom i ogród”, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju na polskim rynku i 28 lutego otworzyła dwie nowe placówki.

Nowo otwarte Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim jest pierwszym punktem sieci w tej miejscowości, mieści się przy ul. Jelnickiej 2B i posiada prawie 2400 mkw. powierzchni handlowej oraz 1100 mkw. ogrodu zewnętrznego z wiatą budowlaną.

Druga, nowo otwarta placówka Bricomarché mieści się w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej 56F. Analogicznie do nowego punktu w Międzyrzecu Podlaskim, jest także pierwszą placówką sieci w tej miejscowości. Powierzchnia sklepu wynosi 1700 mkw., a ogród zewnętrzny to dodatkowe 1500 mkw. Do dyspozycji klientów są: 3 kasy tradycyjne, 168 przysklepowych miejsc parkingowych.

Elementem łączącym obie placówki jest nie tylko dostępność szerokiego asortymentu do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach (w obu przypadkach ok. 25 tys. referencji), ale także dodatkowych usług takich jak: transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych czy wycinanie otworów w zlewozmywakach. Zarówno w jednym, jak i drugim sklepie klienci mają również możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową.

REKLAMA

Grupa Muszkieterów zarządza Bricomarché

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

W 2022 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 9,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost” (28. miejsce w 2023 r.), na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (47. pozycja wg. danych za 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.), w ramach nagród TOP Franczyzobiorca 2022 czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugali.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA