Green House Development wybuduje aparthotel w Świnoujściu Medusa Group

Green House Development wybuduje aparthotel w Świnoujściu

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W centrum Świnoujścia powstanie nowy aparthotel. Zlokalizowany będzie kilkaset metrów od plaży Aquart. Będzie to najnowszy projekt hotelowy warszawskiej firmy Green House Development.

W maju tego roku ten sam inwestor otworzył kompleks Wave Międzyzdroje Resort. Podobnie jak tam, tak i w nowej inwestycji w Świnoujściu tutaj wszystkie pokoje sprzedawane będą w systemie condo.

Najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera zostanie zlokalizowana przy ulicy Bolesława Chrobrego na tyłach znanego pensjonatu Laguna. W nowym budynku znajdzie się łącznie 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, przy czym większość wielkości ok. 32 mkw. Na dwóch ostatnich piętrach Green House Development Sp. z o.o. przewidział większe apartamenty, o powierzchni od 50 do 60 mkw. W aparthotelu zaplanowano także restaurację i strefę basenową.

Medusa Group
Medusa Group
REKLAMA
Medusa Group

Za projekt architektoniczny nowej inwestycji Green House Development w Świnoujściu odpowiedzialna jest znana polska pracownia projektowa Medusa Group.

Pokoje w aparthotelu sprzedawane będą w systemie condo z możliwością zarządzania, lub bez. Inwestor planuje także w przyszłości realizację drugiego etapu, który polegał będzie na powiększeniu obiektu.

Green House Development to doświadczona firma deweloperska w 100 proc. z polskim kapitałem. Jest obecna na rynku nieruchomości od kilkunastu lat.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA