DODAJ

Host Inwestycje ze swoją pierwszą inwestycją we Wrocławiu. Wybuduje domy na Zakrzowie

Mieszkania i domy / Wrocław
Host Inwestycje ze swoją
Mariusz Bartodziej
2018-07-13 07:53:11
Deweloper z Kiełczowa, realizujący osiedla przede wszystkim w rodzimej miejscowości, wejdzie na rynek stolicy Dolnego Śląska. Zajmie teren przy ulicy Odolanowskiej o powierzchni ponad sześciu tysięcy mkw.

Spółka Host Inwestycje 4 Sp. z o.o. Sp. k. złożyła 12 czerwca wniosek o pozwolenie na budowę przy zbiegu ul. Jagiellońskiej i Odolanowskiej ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, budynku jednorodzinnego z częścią usługową w parterze oraz obiektu usługowego. Osiedle powstanie na działkach nr 91/3 i 91/4, o łącznej powierzchni 6140 mkw. Za projekt odpowiada pracownia Space Station Projektowanie Architektoniczne Marta Łyczko.

Inwestycja jest w początkowej fazie przygotowania, nie mamy jeszcze żadnych materiałów. Nie chcielibyśmy podawać teraz żadnych informacji – mówi nam Anna Hamkało z Host Inwestycje.

UM Wrocławia


Ten deweloper inwestuje przede wszystkim w rodzimym Kiełczowie. W swojej ofercie ma Osiedle Wiśniowe oraz Mieszkania Klonowa. Dotychczas zrealizował m.in. osiedla Olchowe i Świerkowe.

Pobliski zabytek trafił w prywatne ręce

Mieszkańcy Zakrzowa mogą także doczekać się rewitalizacji zabytkowego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Leopolda Okulickiego. Miasto sprzedało dom sprzed prawie 80 lat za niespełna milion złotych. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.