Electrolux Poland Sp. z o.o

Electrolux Poland Sp. z o.o

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Electrolux Poland Sp. z o.o

O inwestycji Electrolux Poland Sp. z o.o

Fabryka Kuchenek w Świdnicy swoją działalność skupia na produkcji kuchenek wolno stojących, gazowych, gazowo – elektrycznych, oraz elektrycznych z płytami witroceramicznymi, ceramicznymi oraz indukcyjnymi. W niedalekiej przyszłości oddział ma zamiar rozpocząć produkcje piekarników pod zabudowę. Oficjalne otwarcie fabryki miało miejsce w grudniu 2006 roku. Zatrudnienie kształtuje się na poziomie 230 osób.

Fabryka Kuchenek w Świdnicy
Ul. Kazimierza Odnowiciela 28
58-100 Świdnica

więcej na stronie:

http://www.electrolux.pl/node181.aspx

http://www.invest-park.com.pl/?n=355&lang=pl
Napisz komentarz
Orzech
Orzech
:! http://www.swidniczka.com/news,single,i ... icle,20316
kkoowwaallsskkii
Jeśli chcecie dowiedzieć się na temat pracy to wejdźcie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,28309 ja szukałem informacji, znalazłem i nie żałuję
Orzech
Szwedzki koncern zainwestuje 20 mln zł w uruchomienie produkcji nowego, kompaktowego piekarnika do zabudowy.

- Komory piekarnika będą wykonywane dzięki zaawansowanemu technologicznie zespołowi robotów zgrzewających i wycinających przy wykorzystaniu laserów - wyjaśnia Stefan Augustyn, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.pokaz-artykul.png
Orzech
Electrolux rośnie w siłę: http://swidnica24.pl/wydarzenia/swidnic ... rozbudowy/
Orzech
Nowa inwestycja w mieście: firma Electrolux Poland Sp. z o.o. otrzymała właśnie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE Invest Park, nowej działalności: procesu produkcji całkowicie nowego, kompaktowego piekarnika do zabudowy.

Będzie je robił zaawansowany technologicznie zespół robotów zgrzewających i wycinających przy wykorzystaniu laserów. Ale miejsca pracy dla ludzi też powstaną.


pokaz-artykul.png
REKLAMA