DODAJ

Parking podziemny przy Hali Stulecia

[Wrocław] Parking podziemny przy Hali Stulecia 113157[Wrocław] Parking podziemny przy Hali Stulecia 113156[Wrocław] Parking podziemny przy Hali Stulecia 113154
Miasto Wrocław realizuje w mieście Wrocław inwestycję Parking podziemny przy Hali Stulecia. Inwestycję wykonał Budimex S.A.. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2013 roku
Szczegóły - [Wrocław] Parking podziemny przy Hali Stulecia
inwestorMiasto Wrocław
wykonawcaBudimex S.A.
realizacja inwestycjiIV kw. 2013
Orzech 12.04.2015, godz. 19:37
Po wybudowaniu parkingu podziemnego przy ul. Wróblewskiego na Wielkiej Wyspie kierowcy mieli już nie stawiać aut, gdzie popadnie. Brakuje jednak odpowiednich oznakowań, a obsługa obiektu wprowadza przyjezdnych w błąd

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 ... lecia.html
odpowiedz
R77 26.02.2015, godz. 10:32
Jak echo powrócił temat parkingu przy Hali Stulecia. Tym razem, za sprawą prokuratury. Kilka miesięcy temu śledczy wzięli pod lupę zapisy umowy pomiędzy wykonawcą inwestycji a miastem. Powód? Budziły wiele kontrowersji wśród mieszkańców. Prokuratorzy stanęli jednak na stanowisku, że urzędnicy nie popełnili przestępstwa. I umorzyli śledztwo. Wrocławianie, którzy słono płacą za zostawienie tam auta, z niedowierzaniem kręcą głowami.

http://www.fakt.pl/wroclaw/wroclaw-prok ... 26804.html
odpowiedz
Orzech 25.02.2015, godz. 19:38
Wrocławska prokuratura sprawdziła czy przy budowie parkingu przed Halą Stulecia oraz przy podpisywaniu umowy miasta z wykonawcą mogło dojść do popełnienia przestępstwa. Stwierdziła, że tak się nie stało. Parking dalej budzi jednak kontrowersje, a sprawę bada jeszcze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Więcej: http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/urzednic ... 18171.html
odpowiedz
pawik77 23.02.2015, godz. 20:40
a świstak siedzi i zawija sreberka :( Ale czego można było się u nas, w caracie spodziewać ???
odpowiedz
Orzech 23.02.2015, godz. 19:49
Parking przy Hali Ludowej sprawdzony. Prokuratura umorzyła śledztwo

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie budowy parkingu przy Hali Ludowej. Jeden z wątków – dotyczący umowy o 30-letnie zarządzanie parkingiem przez firmę Budimex - badano w oparciu o tekst z portalu http://www.gazetawroclawska.pl. Śledczy uznali, że urzędnicy nie zrobili nic złego wpisując do umowy Hali Ludowej z Budimexem obowiązki Straży Miejskiej.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
Orzech 15.02.2015, godz. 17:49
Tłumy w zoo i na Pergoli. Zabrakło wolnych miejsc na parkingu

Piękna, niemalże wiosenna pogoda wyciągnęła wrocławian z domów. Spacerują po parkach deptakach i odwiedzają atrakcje w mieście. Chętnych, by odwiedzić zoo i pospacerować wokół Hali Ludowej było tak dużo, że na parkingu zabrakło wolnych miejsc.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
Orzech 07.01.2015, godz. 20:06
Miejska polityka parkingowa tajemnicą prywatnej firmy

Decyzje urzędników z wrocławskiego ratusza, dotyczące zasad tzw. miejskiej polityki parkingowej, są tajemnicą prywatnej firmy - uznał prezes miejskiej spółki Hala Ludowa Andrzej Baworowski. Prezes utajnił dokumenty, w których urzędnicy opisują szczegóły tej polityki. Chodzi m.in. o wprowadzanie zakazów parkowania w okolicach Hali Ludowej oraz wytyczne dla straży miejskiej dotyczące karania kierowców łamiących przepisy. Zdaniem Baworowskiego, decyzje które w tej sprawie zapadły w magistracie to tajemnica handlowa spółki Budimex. To spółka, która - w oparciu o tajemniczą umowę z Halą Ludową - wybudowała przy Hali podziemny parking.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
Orzech 14.12.2014, godz. 22:51
Ogłoszenie z dnia 2014-12-02

Wrocław: Świadczenie doradztwa prawnego na rzecz Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. w zakresie wydania opinii prawnej, której przedmiotem będzie analiza stanu prawnego w przedmiocie ograniczeń w dostępie do informacji publicznej tj. dokumentacji z negocjacji w sprawie koncesji na roboty budowlane i usługi z uwagi na tajemnicę przedsiębiorstwa oraz ochronę wynikającą z praw autorskich.

http://www.przetargi.egospodarka.pl/249 ... 014_2.html
odpowiedz
Orzech 10.12.2014, godz. 00:13
[b] Miasto: Parking pod placem Nowy Targ ma działać sprawniej

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html /b]
odpowiedz
Orzech 02.12.2014, godz. 22:34
Stary parking i nowe opłaty przy Hali Ludowej

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawią się nowe (stare?) miejsca parkingowe w okolicy Hali Ludowej. Zamiast na podziemnym parkingu Budimexu będziemy mogli znów zaparkować przy ulicy Mickiewicza. Niestety już nie za darmo, jak to było jeszcze kilka miesięcy temu.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję