Kamienica przy ulicy Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze została rekomercjalizowana źródło: Materiały prasowe

Kamienica przy ulicy Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze została rekomercjalizowana

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Biuro na Miarę weszła na rynek komercjalizacji powierzchni biurowych. W gronie klientów znalazła się m.in. kamienica biurowa Kijowska 5 w dzielnicy Praga Północ w Warszawie.
Po kilku latach działalności na rynku wynajmu biur z ramienia najemców, firma Biuro Na Miarę poszerza swoje usługi o kompleksowe wsparcie dla wynajmujących. Biuro Na Miarę, poza tradycyjnymi usługami komercjalizacji, daje możliwość wdrożenia elastycznych modułów, pod marką Własne B. z powodzeniem działającą od kilku lat na rynku warszawskim, katowickim oraz łódzkim.
– Uruchomienie usługi komercjalizacji budynków jest dla nas naturalnym krokiem w rozwoju firmy, odpowiedzią dla wynajmujących, którzy oczekiwali od nas wsparcia w wypełnianiu pustych powierzchni najemcami – mówi Michał Nisengolc, członek zarządu Biuro Na Miarę.
Materiały prasowe
REKLAMA
fot. investphoto.pl
Pierwsze cztery budynki, których właściciele zaufali specjalistom z Biuro Na Miarę w procesie rekomercjalizacji znajdują się w Warszawie:
  • Kamienica biurowa przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze,
  • Kamienica biurowa przy ul. Rozbrat 44a na Powiślu,
  • Biurowiec na warszawskiej Starówce przy ul. Świętojerskiej,
  • Biurowiec KLIF Tower na Woli.
– Mimo sporej konkurencji na rynku, widzimy w dalszym ciągu miejsce do zagospodarowania, o czym świadczyć może fakt, że tuż po udostępnieniu usługi, w ciągu kilku miesięcy udało nam się skomercjalizować w 100 proc. budynek przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze. W znacznej części wypełniliśmy najemcami również biurowiec przy ul Rozbrat 44a – mówi Jakub Bereś, dyrektor działu Reprezentacji Wynajmującego w Biuro Na Miarę. Obecnie firma pracuje nad procesami komercjalizacji w kolejnych budynkach o znacznie większej skali.
Biuro Na Miarę jest ogólnopolską firmą doradczą, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych. Poza Warszawą posiada oddziały w Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie oraz Lublinie. Wkrótce oferowane usługi będą dostępne także w Poznaniu.
Kamienica przy ul. Kijowskiej 5 to jeden z najstarszych zachowanych do dziś na Pradze budynków. Został wzniesiony w latach 1868-69 dla pracowników Kolei Warszawsko-Terespolskiej. W 1869 roku towarzyszące mu zabudowania uzupełniono o stajnię i wozownię.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA