Kolejny najemca zostaje na dłużej w warszawskim biurowcu Bolero Office Point 1Materiały prasowe

Kolejny najemca zostaje na dłużej w warszawskim biurowcu Bolero Office Point 1

Orzech
Orzech
REKLAMA

Konsorcjum doradczo-szkoleniowe, właściciel marek House of Skills oraz e-learning.pl, jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych, przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim Bolero Office Point 1. Umowa najmu, na mocy której cała organizacja wynajmuje przestrzeń 900 mkw., została podpisana do 2030 roku.

House of Skills oraz e-learning.pl to dwie marki rynkowe Konsorcjum doradczo-szkoleniowego, jednej z najstarszych i największych firm na polskim rynku w obszarze rozwoju ludzi, doradztwa w zakresie kapitału ludzkiego oraz digitalizacji wiedzy i wdrażania skutecznego e-learningu. Od 30 lat organizacja zmienia oblicze zarządzania w Polsce.

W 2024 roku minęło dziesięć lat, odkąd Konsorcjum doradczo-szkoleniowe przeniosło swoją siedzibę do Bolero Office Point 1, siedmiokondygnacyjnego budynku biurowego położonego przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie. Nowe porozumienie pomiędzy Bolero Office Point 1 a Konsorcjum doradczo-szkoleniowym obejmuje przedłużenie umowy najmu przestrzeni 900 mkw. na parterze budynku.

– Przedłużenie umowy najmu na następne sześć lat jest dla nas potwierdzeniem dobrej, silnej i trwałej relacji, którą zbudowaliśmy przez ostatnie dziesięć lat z House of Skills. To również oznaka wzajemnego zaufania i docenienia wysokiej jakości nowoczesnej powierzchni biurowej w Bolero Office Point 1, jak i naszego profesjonalizmu w zarządzaniu kompleksem – powiedziała Eliza Wielgus, Asset Manager, CCIM w Real Management S.A.

Bolero Office Point 1 to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie, oferujący 11 300 mkw. powierzchni najmu. Budynek jest w pełni skomercjalizowany.

REKLAMA

Bolero Office Point 1 posiada 187 miejsc parkingowych oraz restaurację na parterze. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”. Obecnie biurowiec znajduje się w procesie certyfikacji według nowego standardu BREEAM V6.

Materiały prasowe

Real Management S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką deweloperską, powstałą w 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się w sektorze nieruchomości produkcyjno-przemysłowych i mieszkaniowych. Innowacyjność i efektywne zarządzanie – to czynniki, pozwalające spółce na stały rozwój i ekspansję w sektorze nieruchomości. Od początku działalności Real Management S.A. zrealizował projekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni 265 000 mkw. Wśród nich znajdują się m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych premium Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowa Vis a Vis i Point.44.

Zgodnie z założeniami strategicznymi na najbliższe lata, Real Management S.A. planuje realizację kolejnych 500 000 mkw. nowoczesnych powierzchni produkcyjno-przemysłowych pod nazwą Good Point oraz 44 000 mkw. powierzchni mieszkalnych w Warszawie w ramach osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin.

Real Management S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA