21
394
34
108
REKLAMA

Artykuły o .KTW

Niemiecki koncern Valliant otwiera nowy oddział IT, Group Business Services Poland w Katowicach
Grupa Vaillant, jeden z wiodących dostawców pomp ciepła na świecie, usług cyfrowych i wydajnych kotłów gazowych, w rok swojego 150-lecia osiągnęła kolejny krok w rozwoju, uroczyście otwierając swój nowy oddział IT, Vaillant Group Business Services Poland w Katowicach. Biuro mieści się w nowoczesnym i ekologicznym budynku .KTW II podkreślając zaangażowanie Grupy Vaillant w innowacyjność i zrównoważony rozwój.
Przy katowickich biurowcach kompleksu .KTW otwarto skwer miejski [ZDJĘCIA]
Centrum Katowic wzbogaciło się o nowe miejsce relaksu i rozrywki. Takie funkcje będzie pełnić nowy skwer miejski, który powstał przy biurowcach kompleksu .KTW, inwestycji TDJ Estate. Skwer tworzy charakterystyczny mebel w postaci podium ze schodami, uzupełniony o roślinność i małą architekturę.
Niemiecki koncern Vaillant zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Katowicach
Kolejna firma zdecydowała się na rozwój w Katowicach, mowa o firmie Vaillant, będącej liderem branży HVAC i jednym z czołowych pracodawców IT na Górnym Śląsku. Jej zarządzający postanowili otworzyć nowe stanowiska w dziale badań i rozwoju (R&D), w związku z dynamicznym wzrostem zespołu. Obecnie Vaillant zatrudnia w Katowicach 70 pracowników. Dodatkowo chce zatrudnić 160 osób.
LKQ Europe z nowym, większym biurem w wieżowcu .KTW II w Katowicach
Firma LKQ Europe przeniosła się do nowego biura w kompleksie .KTW II w Katowicach, gdzie zajmuje prawie 2300 mkw. na drugim i trzecim piętrze. W oczekiwaniu na powierzchnię docelową firma ulokowała się na 450 mkw. w budynku .KTW I.
Najwyższy biurowiec Metropolii GZM – .KTW II z dwoma nowymi najemcami
Lokalizacja w centrum Katowic, atrakcyjne przestrzenie biurowe, solidny partner biznesowy w postaci TDJ Estate – to jedne z głównych aspektów, dla których kolejne firmy decydują się na otwarcie siedziby w biurowcach .KTW.
Biurowiec .KTW II w Katowicach został oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
W całym kompleksie biurowym przy al. Walentego Roździeńskiego 1, czyli w obu budynkach (.KTW I i .KTW II) może pracować około 6000 osób. Swoje biura prowadzą tu Ammega, SD Worx, Panattoni Europe, PwC Service Delivery Center i LKQ Europe, natomiast LOFTMILL jest w trakcie prac wykończeniowych.
Niemiecka firma Vaillant Group stawia na Katowice. Otworzy nowoczesne centrum IT
Kolejna znana międzynarodowa firma stawia na Katowice. Tym razem jest to niemiecka spółka Vaillant Group. Po trzydziestu latach działalności na polskim rynku, w lipcu 2022 r. Grupa Vaillant podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności w Polsce o branżę IT, bazy danych, analitykę czy Business Intelligence.
Firma SD Worx stawia na Katowice. Otworzyła w .KTW II nowe biuro i zwiększa zatrudnienie
SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań kadrowo-płacowych, postawił kolejny ważny krok w rozwoju firmy na polskim rynku. Firma uruchomiła biuro w drugiej części kompleksu .KTW.
Ammega Business Services otworzyła w biurowcu .KTW nową siedzibę w Katowicach. Podwoi zatrudnienie
W poniedziałek 26 września nastąpiło oficjalne otwarcie nowego biura Ammega Business Services w Katowicach, które zlokalizowano w katowickim biurowcu .KTW II. Firma zajęła powierzchnię na 16. piętrze biurowca należącego do TDJ Estate, najwyższego budynku w Katowicach, zlokalizowanego przy al. Roździeńskiego w centrum miasta.
LKQ Europe przedłuża umowę najmu i pięciokrotnie powiększa Centrum Innowacji i Usług w kompleksie .KTW
Począwszy od 2023 roku LKQ Europe będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług w wyższym biurowcu kompleksu .KTW w Katowicach.
Firma SD Worx wprowadzi się na 24. piętro biurowca .KTW II w Katowicach
Najwyższy budynek w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – 133-metrowy biurowiec .KTW II pozyskał nowego najemcę. To SD Worx, europejski dostawca usług kadrowo-płacowych, który w 2021 roku otworzył biuro w .KTW I. Firma wprowadzi się na 24. piętro biurowca .KTW II w Katowicach i zajmie 1478 mkw.
Grupa Ammega rozwija swoje Centrum Usług Biznesowych w Katowicach
Centrum Usług Biznesowych międzynarodowej Grupy Ammega przedłuża umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie .KTW w Katowicach. Jesienią tego roku pracownikom Ammega zostanie oddana do dyspozycji komfortowa przestrzeń spełniająca potrzeby wszechstronnego i interdyscyplinarnego zespołu.
Biurowiec .KTW II w Katowicach jest już niemal w połowie wynajęty
Firma Rise.pl, specjalizująca się w usługach biur serwisowanych i pracowni coworkingowych, została najemcą biurowca .KTW II. Na początek zajmie 1,3 tys. mkw. powierzchni, na której zaaranżuje przestrzenie elastyczne na wynajem krótkoterminowy. Zostaną one udostępnione użytkownikom w marcu 2023 roku.
Najwyższy biurowiec w Katowicach, 133-metrowy .KTW II ma pozwolenie na użytkowanie
Niemal 2,5 roku od rozpoczęcia realizacji najwyższy budynek biurowy w Katowicach i całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – .KTW II, uzyskał pozwolenie na użytkowanie.
Belgijska firma SD Worx otwiera centrum operacyjno-usługowe w Katowicach
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zainwestować w Katowicach. Belgijska firma SD Worx, wiodąc...
Katowice: Szwajcarska firma LKQ Europe otworzy Centrum Serwisowo-Badawcze
Nowe Centrum Serwisowo-Badawcze LKQ Europe, szwajcarskiej spółki należącej do LKQ Corporation z sied...
Kolejna zagraniczna firma stawia na Katowice. Ammega Group otwiera Globalne Centrum Usług Biznesowych
Globalny lider w dziedzinie przenoszenia napędu, systemów transportowych i dystrybucji materiałów pł...
PwC Service Delivery Center pierwszym najemcą wieżowca .KTW II w Katowicach
Siedem pięter .KTW II, najwyższego obiektu biurowego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, zajmie f...
Infobip stawia na Katowice. Rozbuduje swoje centrum inżynieryjne
Międzynarodowa firma informatyczna Infobip podjęła decyzję o otwarciu w Katowicach centrum badawczo-...
[Katowice] Biurowiec .KTW II uzyskał najlepszy wynik certyfikacji BREEAM Interim w Katowicach
Biurowiec .KTW II dopiero powstaje, ale już wiadomo, że został zaprojektowany zgodnie z zasadami zró...
REKLAMA