Londyńska giełda otwiera w Gdyni największe biuro w PolsceMateriały prasowe

Londyńska giełda otwiera w Gdyni największe biuro w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

LSEG (London Stock Exchange Group) wynajęła osiem kondygnacji w gdyńskim biurowcu 3T Office Park. To będzie największy oddział londyńskiej giełdy w Polsce. Transakcja na prawie 8,4 tys. mkw. jest największą relokacją na trójmiejskim rynku biurowym w 2022 roku. LSEG jest dostawcą danych i infrastruktury dla rynków finansowych. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma LSEG wynajęła osiem kondygnacji w 3T Office Park w Gdyni. Zajmie dwa lokale na parterze (457 mkw.) oraz siedem kondygnacji w budynku C (prawie 7,9 tys. mkw.). Biuro będzie gotowe na przyjęcie pracowników w 2023 roku.

– Podpisana umowa z 3T Office Park umożliwi LSEG dalszy rozwój największego oddziału firmy w Polsce. W zlokalizowanym u nas centrum usług wspólnych będzie mogło pracować już od początku ponad tysiąc osób w systemie hybrydowym. Liczba stanowisk pracy i wielkość powierzchni najlepiej obrazują skalę transakcji – największej w Trójmieście w 2022 roku – komentuje Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu spółki 3T Office Park.

Materiały prasowe
REKLAMA

3T Office Park składa się z trzech osadzonych na wspólnej hali garażowej wież o wysokościach: 39, 50 i 39 metrów. Budynek znajduje się przy ul. Kazimierza Górskiego 3 w Gdyni. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi 38,5 tys. mkw. W części podziemnej biurowca znajduje się parking z 405 miejscami dla samochodów i 250 miejscami dla rowerów. Budynek posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent oraz certyfikat „Obiekt bez barier”.

Materiały prasowe

Obecnie wśród najemców 3T Office Park znajdują się: polski dostawca rozwiązań IT - Asseco Poland oraz przedstawiciele branży transportowej Kuehne+Nagel i Maersk Polska, a także Wartsila Polska - firma inżynieryjna z branży morskiej. Część usługową obiektu reprezentują: centrum medyczne i stomatologiczne Medicover, przedszkole i żłobek Mały Einstein.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA