Wikana S.A. inwestuje w Piasecznie

Wikana S.A. inwestuje w Piasecznie

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Deweloper Wikana S.A. kupił ponad 3 tys. mkw. gruntu w podwarszawskim Piasecznie. Zbuduje na tym terenie osiedle Cisowy Zakątek i tym samym rozszerzy swoją działalność na województwo mazowieckie.

 

Działka jest położona w atrakcyjnym miejscu u zbiegu ul. Stefana Żeromskiego i ul. Emilii Plater. W ramach inwestycji Cisowy Zakątek, Wikana S.A. zbuduje 84 lokale. Ich mieszkalna powierzchnia użytkowa będzie wynosiła łącznie ponad 4,5 tys. mkw.

 

REKLAMA

– Zakup nieruchomości w Piasecznie jest dowodem na to, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka wychodzi ze swoimi inwestycjami poza województwo lubelskie i podkarpackie – mówi Sławomir Horbaczewski, prezes Wikana S.A. – Nasze możliwości finansowe pozwalają nam na zwiększanie zasobów gruntowych. Dlatego w swojej działalności chcemy postawić zarówno na wykorzystywanie tych terenów, które zakupiliśmy wcześniej, jak i na poszerzanie zasobów o nowe, atrakcyjne działki.

 

Grupa Kapitałowa Spółki Wikana posiada w tej chwili duże zasoby nieruchomości gruntowych w Lublinie, a oprócz tego działki w Janowie Lubelskim, Jarosławiu, Kraśniku, Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu. Zakupiła również teren w Krynicy-Zdroju, miastu znanym z walorów uzdrowiskowych. Jak zaznacza Sławomir Horbaczewski, grunt w Piasecznie udało się zakupić na korzystnych warunkach finansowych. Łącznie z tym najnowszym nabytkiem, Wikana S.A. ma tereny powalające na wybudowanie ponad 2,6 tys. mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA