Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo z zapewnionym finansowaniem bankowym Ultra Architects

Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo z zapewnionym finansowaniem bankowym

WIZUALIZACJE
REKLAMA

W województwie zachodniopomorskim powstanie kolejny nowy, całoroczny obiekt hotelowy. Inwestor, poznańska firma Nickel Development w Kołobrzegu-Grzybowie zrealizuje swoją najnowszą inwestycję o nazwie Nickel Resort & Spa.

Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo powstaje przy ulicy Nadmorskiej 81. W obiekcie znajdzie się 147 apartamentów 1-i 2-pokojowych od powierzchni 18 do 56 mkw. w pierwszym etapie oraz pełną ofertą wypoczynkową, obejmującą strefę SPA & wellness, kompleks basenów wewnętrznych i liczne wodne atrakcje dla dzieci.

W budynku znajdzie się też strefa gastronomiczna z restauracją i barem, strefa lounge, tarasy na dachu i wydmy na patio. Zaprojektowano również modułowe sale konferencyjne.

Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo będzie zarządzany przez firmę VHM Hotel Management. Za projekt architektoniczny budynku odpowiedzialna jest poznańska pracownia Ultra Architects, a za wnętrza Q2 Studio z Wrocławia.

Ultra Architects
Q2 Studio
Q2 Studio
REKLAMA

Spółka Nickel Hospitality należąca do tej samej grupy kapitałowej co Nickel Development będzie opiekować się inwestycją i zajmować rozliczeniami finansowymi .

Model finansowy inwestycji jest bardzo prosty i transparentny. Jego podstawą nie są gwarantowane stopy zwrotu, tylko rozliczenie na podstawie przychodów generowanych z wynajmu całej puli apartamentów w proporcji 60 proc. dla klienta, 40 proc. dla operatora, który poniesie też koszty obsługi hotelowej.

Ultra Architects
Q2 Studio
Q2 Studio

Inwestycja Nickel Development ma zapewnione finansowanie bankowe. Kredyt spółce realizującej nową inwestycję przyznał Spółdzielczy SGB Bank S.A.

Otwarcie Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo zaplanowane jest na lato 2025 roku.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Jakub Zazula
Piękne wizualizacje
REKLAMA