Nowy najemca wynajął 5,3 tys. mkw. w MLP Poznań WestMateriały prasowe

Nowy najemca wynajął 5,3 tys. mkw. w MLP Poznań West

Orzech
Orzech
REKLAMA

SimpliCity Printing House dołączy do grona najemców MLP Poznań West. Wielkoformatowa drukarnia będzie korzystała z ok. 5,3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, która zgodnie z planem zostanie przekazana w IV kwartale br. W zawartej transakcji najemcę wspierała agencja CBRE.

Firma SimpliCity Printing House wynajęła w MLP Poznań West łącznie około 5300 mkw. nowoczesnej powierzchni. Z tego na cele produkcyjne i magazynowe przeznaczone będzie ponad 4700 mkw. wraz z aneksem socjalnym na terenie magazynu. Część biurowa zajmie blisko 600 mkw. Obiekt jest w trakcie budowy i zgodnie z planem zostanie przekazany najemcy w IV kwartale br. W zawarciu transakcji najemcę wspierała agencja CBRE.

SimpliCity Printing House to kreatywny dom produkcyjny. W ramach działalności realizowane są wielkoformatowe wydruki przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

REKLAMA

Obiekt przeznaczony dla najemcy będzie miał 11,5 metra wysokości. Ze względu na specyfikę działalności zastosowane zostaną dodatkowe przewietrzenia hali poprzez klapy dymowe. Energia elektryczna będzie dostarczana z paneli fotowoltaicznych zamieszczonych na dachu magazynu. Jednocześnie powierzchnie biurowe będą charakteryzować się bardzo nowoczesnym designem oraz będą dobrze doświetlone dzięki dużym przeszkleniom.

Park MLP Poznań West jest najszybciej rozbudowywanym centrum należącym do MLP Group i docelowo dostarczy ok. 150 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-biurowej. Centrum logistyczne jest zlokalizowane po zachodniej stronie Poznania w pobliżu drogi ekspresowej S11, zaledwie 7 km od węzła z autostradą A2. Doskonała lokalizacja jest atrakcyjna dla różnych aktywności biznesowych.

Za realizację obiektów magazynowych w ramach projektu MLP Poznań West odpowiedzialna jest spółka W.P.I.P., która jest ekspertem w budowaniu i wyposażaniu obiektów przemysłowych zaawansowanych technologicznie, a także zrównoważonych, w których stosowane są rozwiązania spełniające wysokie standardy środowiskowe. MLP Group współpracuje z W.P.I.P. od samego początku budowy MLP Poznań West.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA