[Wrocław] Archicom ma udogodnienie dla zapracowanych rodziców. Przedszkole nowym najemcą West House 1 Afot. Kajtman

[Wrocław] Archicom ma udogodnienie dla zapracowanych rodziców. Przedszkole nowym najemcą West House 1 A

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Już we wrześniu w kompleksie biurowym West Forum zacznie działać Przedszkole Niepubliczne "Kolorowe Kredki". Umowa z nowym najemcą to element realizacji koncepcji dewelopera, który stawia na kompleksowość oferty w swoich nieruchomościach komercyjnych.
Nowy najemca zajmie ponad 300 mkw. powierzchni na parterze z przeznaczeniem na 3 sale dydaktyczne, każda z nich z osobnym węzłem sanitarnym. Placówka będzie posiadać niezależne wejście oraz własny, ogrodzony i wyposażony plac zabaw o powierzchni 200 mkw. w pobliżu budynku West House 1A. Podpisana umowa zakłada wieloletnią współpracę dewelopera z najemcą.
Nasza decyzja o lokalizacji przedszkola w inwestycji Archicomu nie była przypadkowa. Przedszkole usytuowane w budynku West House 1A będzie dla wielu rodziców idealnym wyborem, zwłaszcza dla tych pracujących w zachodniej części miasta. W drodze do pracy będą mogli pozostawić u nas swoje pociechy i tym samym zaoszczędzić czas, tak cenny w porannych godzinach. Dodatkowo budynek zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej, która łączy dwa duże osiedla mieszkaniowe, takie jak Muchobór i Nowy Dwór z centrum miasta – mówi Paweł Płochowski, nowy najemca w West House.
Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki będzie placówką edukacyjną dla 54 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Planowane jest uruchomienie 3 grup przedszkolnych o maksymalnej licznie 18 podopiecznych w każdej. Na grupę będzie przypadało dwóch opiekunów. Operator przewiduje możliwość indywidualnego uzgodnienia jadłospisu dla dzieci z alergią, czy nietolerancją pokarmową. O bezpieczeństwo dzieci placówka zadba cały rok łącznie z wakacjami, w zgodzie z harmonogramem pracy rodziców, dostosowując w razie potrzeby długość pobytu dzieci do indywidualnych potrzeb opiekunów.
Projekty nieruchomości komercyjnych muszą być kompleksowe i wymagają holistycznego podejścia do realizacji. Biuro nie jest już tylko miejscem pracy, to prawdziwe centrum wydarzeń, w którym pracownicy spędzają przecież większość swojego dnia – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom SA. – Przedszkole na trenie West Forum realizuje ten zamysł. To zdecydowany ukłon w stronę rodziców, którzy pracują w tej lokalizacji.
West House 1AWest House 1A jest częścią rozwojowego kompleksu biurowego West Forum, który daje duże możliwości rozwoju dla firm, które notują dynamiczne wzrosty zatrudnienia. W 2016 r. deweloper i generalny wykonawca Archicom, podążając za najnowszymi trendami rynkowymi oraz zmieniającymi się oczekiwaniami najemców przeprowadził modernizację obiektu. Nowy standard objął zarówno zmiany w aranżacji powierzchni najemcy z przestrzeniami open space i dedykowanymi salami spotkań, jak również dostosowanie standardu i infrastruktury technicznej do obecnych wymogów biurowców klasy A. Obiekt z przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami, gwarantuje miejsca postojowe dla ponad 250 samochodów oraz zaplecze dla rowerzystów. W ofercie West House 1A pozostaje obecnie ponad 5.000 mkw. nowoczesnej, dostępnej od zaraz powierzchni biurowej. Kompleks gwarantuje rozwiązania wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych BPO, SSC i IT, gwarantując jednocześnie jedną z najlepszych we Wrocławiu lokalizacji na osi lotnisko – centrum Wrocławia.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

I etap Osiedla Latarników w Gdańsku ukończony przed terminem
Do budynków I etapu Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy...
Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej powst...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...