[Wrocław] Archicom elastyczną ofertą najmu stwarza nowe możliwości dla najemcówźródło: Materiały inwestora

[Wrocław] Archicom elastyczną ofertą najmu stwarza nowe możliwości dla najemców

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Śledząc najnowsze trendy na rynku, wrocławski deweloper rozszerzył swoją ofertę komercyjną w biurowcu West House 1A o dedykowane powierzchnie dla firm, których model biznesowy wymaga elastycznych warunków najmu. Nowa grupa najemców – mniejsze firmy, start-upy i rozwijający swoją działalność przedsiębiorcy – będzie mogła łatwiej wynająć biuro w prestiżowym kompleksie.
Przedsiębiorcom szukającym optymalnych warunków do rozwoju biznesu Archicom dedykuje gotowe powierzchnie biurowe do nawet 4 500 mkw. na terenie kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej. 
West House 1A stwarza interesujące perspektywy zarówno dla większych firm, jak i mniejszych podmiotów. To świetna lokalizacja na małe biuro, siedzibę firmy, gabinet, czy pracownię. Nowej grupie najemców gwarantujemy wsparcie poprzez dedykowane powierzchnie biurowe, które można wynająć na krótszy okres – mówi Tomasz Sujak.
Elastyczne warunki najmuArchicom gwarantuje nowym podmiotom optymalne warunki do rozwoju działalności. Deklarując elastyczne warunki współpracy uwzględnia możliwość wynajmu mniejszych powierzchni, nawet pokoi, na czas nieokreślony. Najemcy mogą liczyć na dużą swobodę użytkowania powierzchni i możliwość modyfikacji swoich początkowych deklaracji. Deweloper elastycznie podchodzi do zwiększania lub zmniejszania najmowanej powierzchni, w zależności od aktualnych potrzeb klientów. Rozwijające się firmy mogą liczyć na dodatkowe powierzchnie biurowe na terenie kompleksu, by zagwarantować sobie ciągłość prowadzenia działalności pod tym samym adresem. Najemcy, których sytuacja biznesowa wymaga redukcji powierzchni mogą swobodnie negocjować nowe warunki. Rozszerzenie oferty jest również ukłonem w stronę środowiska start-upów, które jest bardzo silne we Wrocławiu. Mimo, że są to zazwyczaj niewielkie podmioty, to wiele z nich ma duży potencjał rozwoju. Deweloper wspiera ten segment, dedykując gotowe powierzchnie do wynajęcia praktycznie od zaraz, co koresponduje z uwarunkowaniami biznesowymi, w których start-upy funkcjonują. Duzi gracze, szczególne z sektora nowoczesnych usług biznesowych, niezmiennie mogą liczyć na atrakcyjną ofertę współpracy. Podpisując długoterminowe umowy najmu mają możliwość wynegocjowania premii w zakresie m.in. zwolnień z czynszu w pierwszych miesiącach działalności. 
Biura szyte na miaręJako deweloper z własnym studiem projektowym Archicom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najemców proponując dopasowanie biur do ich potrzeb. Dzięki przemyślanym układom architektonicznym możliwy jest podział dużych pięter na mniejsze modułowe biura. Powierzchnie zaprojektowane w układzie otwartego planu, z dużą dostępnością światła naturalnego, zapewniają użytkownikom dowolność aranżacji, duży komfort i co najważniejsze właściwy rytm pracy. Biurowiec równocześnie zapewnia popularne układy powierzchni typu open space z salkami spotkań, budkami telefonicznymi i pokojami relaksu dla firm, których model biznesowy preferuje jedną dużą przestrzeń do pracy. Wyposażenie biura niezmiennie jest bardzo ważne dla najemców, dlatego w swoich działaniach wynajmujący przewiduje na ten cel dodatkowy budżet. Deweloper współpracując z dużymi kontrahentami z powodzeniem realizuje model współpracy typu "build-to-suit", gwarantując aranżację powierzchni biurowej na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi najemców.
Wygoda i niskie koszty użytkowaniaArchicom zawsze stara się być konkurencyjny, co realizuje poprzez oferowanie jednych z najniższych opłat eksploatacyjnych we Wrocławiu oraz zapewnianie wielu udogodnień w swoich nieruchomościach Atutem West Forum jest rozległy wachlarz usług dodatkowych oraz atrakcyjne otoczenie biznesowe. Najemcy, pracownicy i klienci mogą korzystać z gościnnej recepcji, kantyny, przedszkola i zaplecza dla rowerzystów a przede wszystkim ponad 280 miejsc parkingowych. Pracownicy mają zagwarantowany komfort parkowania również dzięki licznym, bezpłatnym miejscom postojowym w okolicy biurowca. Dodatkową zaletą jest zielona zagospodarowana ławkami i skwerami przestrzeń przed biurowcem, zapewniająca chwile relaksu i odprężenia. Wszystko to wpływa na dobre samopoczucie pracowników i zadowolenie pracodawców z optymalnych warunków użytkowania. 
W lokalizacji z potencjałemO powodzeniu biznesu niejednokrotnie przesądza lokalizacja. West House 1A to gwarancja dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do obwodnicy autostradowej oraz obwodnicy śródmiejskiej. Z łatwością można się stąd dostać do wrocławskiego rynku, Dworca Głównego PKP czy lotniska. W ciągu 5 minut pracownicy dotrą na przystanek autobusowy i na stację kolejową Muchobór Wielki, a już niedługo skorzystają z tramwaju po uruchomieniu nowej linii w tej części miasta.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA