Echo Investment pozyskało 20 mln euro na budowę biurowca West 4 Business Hub we Wrocławiuźródło: Materiały inwestora

Echo Investment pozyskało 20 mln euro na budowę biurowca West 4 Business Hub we Wrocławiu

Wrocław
REKLAMA
Bank Millennium zawarł z Echo Investment umowę kredytu inwestycyjnego w wysokości ponad 20 mln euro na realizację biurowca West 4 Business Hub.
West 4 Business Hub będzie kontynuacją biurowców West Gate i West Link, które deweloper już zbudował przy ul. Na Ostatnim Groszu oraz z sukcesem wynajął i sprzedał. Budowa pierwszego biurowca kompleksu West 4 ruszyła na początku tego roku.
– Wrocław, już od ponad 10 lat, jest dla nas ważnym rynkiem. Zbudowaliśmy tu pięć biurowców, które stały się siedzibami renomowanych firm, a następnie zostały sprzedane długoterminowym inwestorom. Naturalną kontynuacją tego sukcesu jest budowa West 4 Business Hub. Cieszymy się, że Bank Millennium wierzy w ten projekt tak samo silnie jak my i został naszym partnerem finansowym przy tym przedsięwzięciu – mówi Grzegorz Iwański, dyrektor ds. finansowania Echo Investment.
REKLAMA
Nowa inwestycja West 4 zaoferuje użytkownikom ponad 80 tys. mkw. powierzchni biurowej. Pierwszy budynek będzie miał ponad 15,5 tys. mkw. Realizacja postępuje zgodnie z harmonogramem – zakończono prace ziemne, a budowlańcy pracują obecnie przy płycie fundamentowej i ścianach poziomu 0. Oddanie do użytku pierwszego budynku West 4 planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku. Za projekt odpowiada Pracownia Architektoniczna Maćków.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA