PHN S.A. wybuduje na warszawskiej Woli nowy biurowiec VENA PHN S.A.

PHN S.A. wybuduje na warszawskiej Woli nowy biurowiec VENA

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

PHN S.A. planuje budowę nowego, kilkupiętrowego biurowca VENA w Warszawie. Nowy budynek uzupełni dwuetapowe osiedle Vis a Vis Wola obejmujące prawie 500 mieszkań. Obiekt o powierzchni około 15 tysięcy metrów kwadratowych może pomieścić kilkadziesiąt firm. Będzie gotowy za dwa lata.

Polski Holding Nieruchomości S.A. jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy swojej nowej inwestycji przy alei Prymasa Tysiąclecia 83 na warszawskiej Woli. Projekt przygotowała pracownia Atelier7architektura gnich Sp. z o.o. z Warszawy.

PHN S.A. przyjmuje do 17 lutego oferty z wadium 200 tys. zł w dwuetapowym przetargu na zaprojektowanie i wykonanie biurowca. W ciągu 24 miesięcy należy zrealizować obiekt o powierzchni ok. 15,4 tys. metrów kwadratowych. Dodatkowo przewiduje się 28 tygodni od dnia otrzymania zlecenia na wykonanie prac aranżacyjnych. Koszt inwestycji szacuje się na 124 mln zł.

VENA będzie budynkiem biurowym klasy A złożonym z dwóch części – pięcio- i jedenastopiętrowej. Jego powierzchnia najmu wyniesie około 15,4 tys. mkw. Każdą kondygnację będzie można zaaranżować dla czterech najemców, z osobnymi wejściami z holu windowego.

– Powierzchnie znajdujące się na parterze i pierwszym piętrze mogą pełnić funkcje lokali usługowych – mówi Magdalena Kacprzak, dyrektor biura marketingu, strategii, relacji Inwestorskich i PR w PHN. – Znajdzie się tam miejsce na przedszkole, klub fitness, kantynę oraz inne usługi towarzyszące.

PHN S.A.
PHN S.A.
PHN S.A.
REKLAMA

Deweloper zaplanował dwupoziomowy garaż podziemny ze 153 miejscami parkingowymi i 24 stanowiskami dla rowerów. Przewidział też zielone tarasy na dachu niższej części budynku. Wśród udogodnień wylicza jeszcze m.in. energooszczędne systemy oraz instalacje, szatnie dla rowerzystów oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

PHN S.A.
PHN S.A.
PHN S.A.
PHN S.A.
PHN S.A.
PHN S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA