Warszawa: Młoda Białołęka – ponad 500 nowych mieszkań od PHN. Na start zbuduje siedem bloków źródło: materiały inwestora

Warszawa: Młoda Białołęka – ponad 500 nowych mieszkań od PHN. Na start zbuduje siedem bloków

WIZUALIZACJA
REKLAMA
Na trzyetapowe osiedle planowane przy ulicy Geodezyjnej złoży się około 511 lokali o łącznej powierzchni użytkowej niespełna 30 tysięcy metrów kwadratowych. Warszawski deweloper zrealizuje pierwszą fazę za dwa lata. Odda w ramach niej do użytku przeszło 170 mieszkań.
Polski Holding Nieruchomości S.A. uzyskał 12 lipca prawomocne pozwolenie na budowę trzech etapów inwestycji przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce, blisko granicy z gminą Marki. Prace nad pierwszą fazą zamierza rozpocząć w IV kwartale tego roku, a przekazać gotowe lokale – w III kwartale 2021 r. Do sprzedaży trafią na przełomie września i października.
Termin realizacji drugiego i trzeciego etapu będzie zależny od tempa sprzedaży pierwszego – informuje nas Magdalena Kacprzak, dyrektor biura marketingu, strategii, relacji Inwestorskich i PR w PHN.
Młoda Białołęka obejmie docelowo około 511 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 29 550 mkw. W pierwszej fazie powstanie kompleks z siedmioma budynkami wielorodzinnymi. Znajdą się w nich 174 lokale (PUM 9 716 mkw.) jedno-, dwu- i trzypokojowe, w metrażach 36-82 mkw. Do tych zlokalizowanych na parterze będą przynależeć ogródki, a na piętrach – balkony. W tym etapie deweloper zapewni 176 podziemnych miejsc parkingowych. Za projekt odpowiada Marbud Invest Projektowanie i Realizacja Inwestycji Sp. j.
REKLAMA
materiały inwestora

Postawi też wieżę w centrum

Już w czerwcu PHN ruszył z budową (wartą ponad 300 mln zł netto) na granicy Woli i Śródmieścia. Realizuje tam dwuczęściowy kompleks biurowo-handlowy o powierzchni blisko 40 tysięcy mkw. ze 155-metrową wieżą. Skysawa ma być gotowa w 2022 roku.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA