Pod Elblągiem powstanie park logistyczno-magazynowo-produkcyjny. Powstaną nowe miejsca pracy Materiały inwestora

Pod Elblągiem powstanie park logistyczno-magazynowo-produkcyjny. Powstaną nowe miejsca pracy

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Spółka Dekpol Budownictwo została generalnym wykonawcą Dobrej Nowiny I w miejscowości Nowina koło Elbląga (gmina Elbląg, powiat elbląski) w województwie warmińsko-mazurskim. Inwestycja będzie częścią parku logistyczno-magazynowo-produkcyjnego, który powstanie przy drodze ekspresowej S7, pomiędzy Gdańskiem a Warszawą. Inwestorem jest firma Delta.

Lokalizacja Dobrej Nowiny I, przy drodze ekspresowej łączącej Warszawę z Trójmiastem stwarza idealne warunki do działalności firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. Powierzchnia całkowita obiektu, którego inwestorem jest Delta wyniesie aż 13 200 mkw. Wewnętrzna wysokość budynku wyniesie 10 metrów. Znajdzie się tam 10 suwnic, każda o nośności 20 ton, z możliwością pracy w tandemie. Obiekt będzie też wyposażony w ekonomiczny system ogrzewania.

– Dobra Nowina I stanowi kluczowy element kompleksu logistyczno-magazynowo-produkcyjnego, który znajdzie się w strategicznej lokalizacji koło Elbląga, przy drodze ekspresowej S7, łączącej Gdańsk i Warszawę. Projekt to pierwszy krok w kierunku nowoczesnego parku logistyczno-produkcyjnego, który w przyszłości zostanie rozbudowany o kolejny obiekt w najwyższym standardzie - Dobrą Nowinę II – informuje Mariusz Hejnowicz właściciel firmy Delta.

Wykonawca i inwestor zadbali również o otoczenie budynku. Teren będzie oświetlony, monitorowany i strzeżony 24 godziny na dobę.

– To drugie zlecenie, które realizujemy dla Delty. Cieszymy się, że inwestor docenił nasze szerokie doświadczenie w realizacji obiektów produkcyjnych i zdecydował się na kolejną współpracę właśnie z nami. Mamy nadzieję, że Dobra Nowina I otworzy nowy rozdział w rozwoju lokalnego i ogólnopolskiego biznesu – dodaje Adam Olżyński, dyrektor ds. handlowych w Dekpol Budownictwo.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Dobra Nowina I to stworzy nowe miejsca pracy dla setek osób. W związku z tym, Delta oferuje usługę Work Service, która polega na wsparciu w pozyskaniu potencjalnych pracowników magazynowych, produkcyjnych, operatorów suwnic, wózków widłowych itd.

Obiekt będzie przygotowany do certyfikacji BREEAM, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości projektu oraz dbałości o środowisko.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 30 listopada 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA