Pod Poznaniem powstanie nowy park handlowy Materiały prasowe

Pod Poznaniem powstanie nowy park handlowy

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W województwie wielkopolskim, w aglomeracji poznańskiej, powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczących blisko 10 tysięcy mieszkańców Pobiedziskach, jednym z najstarszych miast w Polsce.

Swoją nową inwestycję zrealizuje tam firma Smart Park Polska we współpracy z RG Leasing. Nowoczesny park handlowy, powstanie tuż obok Skansenu Miniatur i Rodzinnego Parku Rozrywki „Gród Pobiedziska”, przy rondzie inż. Antoniego Pallutha.

Projekt obejmuje budowę dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu około 5500 metrów kwadratowych. W pobliżu, na sąsiedniej działce, trwa budowa supermarketu Lidl.

Komercjalizacja projektu właśnie się rozpoczęła i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców. Inwestorzy planują otwarcie Smart Parku w Pobiedziskach w drugiej połowie 2025 roku.

Jak wszystkie projekty Smart Park Poland, Smart Park w Pobiedziskach zapewni wygodne i szybkie zakupy zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Pobiedziska, położone w północno-wschodniej części województwa wielkopolskiego, zaledwie 27 km od Poznania i 25 km od Gniezna, to dynamicznie rozwijająca się gmina miejsko-wiejska o liczbie mieszkańców wynoszącej 21 246. Znajdująca się na Pojezierzu Poznańskim, gmina słynie z pięknych krajobrazów, czystych jezior i lasów, a także z prężnie rozwijającego się rolnictwa i dynamicznej gospodarki.

REKLAMA

Dzięki dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 5 (międzynarodowa E-261) oraz linii kolejowej nr 353 Poznań-Skandawa, nowy Smart Park będzie łatwo dostępny dla mieszkańców okolicznych miejscowości. W zasięgu 30 minut jazdy samochodem znajduje się około 158 000 potencjalnych klientów, w zasięgu 20 minut – 38 000, a w zasięgu 10 minut – 15 300 osób.

Nowy Smart Park w Pobiedziskach będzie nie tylko miejscem zakupów, ale również inwestycja ta przyczyni się do stworzenia nowych miejsc pracy, a także do podniesienia atrakcyjności gminy zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA