Powstający w Świdniku M Park pozyskał czterech nowych najemców LCP Properties

Powstający w Świdniku M Park pozyskał czterech nowych najemców

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Powstający w Świdniku (województwo lubelskie), u zbiegu Al. Armii Krajowej i ul. Pileckiego nowy park handlowy M Park pozyskał kolejnych czterech nowych najemców: Pepco, Dealz i Kakadu. Ofertę obiektu wzbogaci także dobrze znana na lokalnym rynku sieć Kliza Salony Optyczne.

M Park Świdnik jest nową inwestycją firmy LCP Properties.

– Obecnie poziom komercjalizacji wynosi ponad 80 proc. Do wynajęcia pozostały ostatnie wolne lokale – na większość z nich prowadzimy zaawansowane rozmowy. Nasza strategia od początku zakłada wybudowanie dominującego obiektu w mieście opartego o najpopularniejsze marki. To właśnie u nas swoje pierwsze salony w Świdniku otworzy: Sinsay, Action, Dealz, Smyk czy Kakadu . Sklepy, które otworzą najemcy, będzie charakteryzować nowoczesna formuła i format. Zapewni to klientom dostępność do pełnej kolekcji i asortymentu. Zapraszamy do kontaktu sieci handlowe, które chcą dołączyć do mocnej oferty handlowej M Park – informuje Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties.

Projekt, który zaprosi pierwszych klientów na zakupy z końcem marca 2023 roku, będzie miał 7,6 tys. mkw. powierzchni GLA z 12 lokalami oraz parking dla 250 samochodów.

M Park w Świdniku jest doskonale zlokalizowany – powstaje u zbiegu Al. Armii Krajowej i ul. Pileckiego we wschodniej części miasta. To obszar z dominującą zabudową jedno- i wielorodzinną oraz bardzo dobrze skomunikowany z trasą S12. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji kolejowej Świdnik-Wschód. Dzięki takiemu usytuowaniu zarówno mieszkańcy miasta, jak i okolic będą mieli łatwy i szybki dostęp do atrakcyjnej oferty handlowej.

ZDJĘCIA:

LCP Properties
LCP Properties
LCP Properties
LCP Properties
REKLAMA
LCP Properties
LCP Properties

WIZUALIZACJE:

LCP Properties
LCP Properties
LCP Properties
LCP Properties

Świdnik jest miastem, które prężnie się rozwija – w najbliższych latach planowane jest tu otwarcie fabryki autobusów wodorowych grupy Polsat Plus oraz Multifunkcyjnego Centrum Rozwoju, które powstanie w sąsiedztwie M Parku.

Warta podkreślenia jest także inicjatywa władz miejskich pod nazwą "Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku". Celem tego programu lojalnościowego jest promocja lokalnego patriotyzmu zakupowego. System rabatowy pozwala mieszkańcom na codzienne oszczędności podczas zakupów i korzystania z usług świdnickich przedsiębiorców. Do otrzymania Świdnickiej Karty Rabatowej uprawnieni są pełnoletni mieszkańcy powiatu świdnickiego, którzy w urzędzie miejskim wypełnią wniosek i okażą dowód tożsamości.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA