Piąty etap osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu pnie się w góręźródło: Materiały inwestora

Piąty etap osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu pnie się w górę

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Na poznańskich Jeżycach, w pobliżu ulicy Polskiej trwają prace budowlane przy V etapie osiedla Nowe Ogrody. W ramach najnowszego projektu powstaje 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw., 8 lokali usługowych, 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Jakie aktualnie działania prowadzone są przy ul. Meissnera?
Generalnym wykonawcą V budynku przy ulicy Meissnera jest firma Alfa-Bet Sp. z o.o. Sp. k., która od wielu lat realizuje inwestycje w całej Polsce. Jak informuje deweloper, działania w najnowszym etapie prowadzone są zgodnie z harmonogramem. – W klatce E wykonywany jest strop nad parterem, natomiast w klatce F oraz I budowlańcy wykonują ściany osłonowe oraz konstrukcyjne 4 piętra. W ostatnich dwóch klatkach – G oraz H trwają prace przy stropie nad 3 piętrem – informuje Marlena Zapalska, członek zarządu Proxin Investment. Termin zakończenia projektu planowany jest na IV kwartał 2020 roku.
Mieszkania od dewelopera Proxin Investment dedykowane są wszystkim, którzy chcą zamieszkać na wygodnym, nowocześnie zaprojektowany osiedlu. Aktualnie w ofercie inwestora znajdują się lokale od 31 do 89 mkw., w których zaprojektowano 2, 3 lub 4 pokoje oraz funkcjonalne kawalerki. Każde mieszkanie będzie posiadać także balkon lub taras, a duże okna zapewnią optymalne nasłonecznienie pomieszczeń. – Nowe Ogrody to znacznie więcej niż wysokiej jakości cztery kąty. Osiedlowa zieleń pozwoli na codzienny relaks na świeżym powietrzu, a dzięki pasażowi handlowo-usługowemu wszystkie najważniejsze sprawy będzie można załatwić tuż za przysłowiowym rogiem – dodaje Marlena Zapalska. Najnowszy etap wzbogaci osiedle o 8 lokali usługowych, halę garażową oraz 40 boksów rowerowych.
REKLAMA
Nowe Ogrody to idealnie miejsce dla osób, które poszukują oazy spokoju w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście. Przyszli właściciele mieszkań przy ul. Meissnera będą mogli cieszyć się relaksem wśród zieleni, zapominając jednocześnie o ulicznym zgiełku. Okoliczne tereny rekreacyjne czy Jezioro Rusałka zachwycą zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy stawiają na odprężające spacery. Natomiast bliski dostęp do komunikacji miejskiej (w tym na terenie osiedla) zapewnia obecnym oraz przyszłym mieszkańcom sprawny dojazd do centrum, jak i do innych części Poznania.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA