Poznań: Polanka Niemena – setki nowych mieszkań przy Posnanii od Budimeksu źródło: materiały inwestora

Poznań: Polanka Niemena – setki nowych mieszkań przy Posnanii od Budimeksu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Swoją kolejną inwestycję w mieście warszawski deweloper realizuje przy ulicy Czesława Niemena. Budynek pomieści 294 mieszkania o metrażach do ponad stu metrów kwadratowych. Na terenie inwestycji znajdą się trzy dziedzińce.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. ruszył w tym roku z budową przy ul. Niemena na poznańskiej Łacinie, w bezpośrednim sąsiedztwie Posnanii (w pobliżu Jeziora Maltańskiego). Termin zakończenia realizacji wyznaczył na koniec 2021 roku. Sprzedaż trwa. Ceny za lokale dostępne w ofercie wynoszą 320 934-911 760 zł.
fot. Jakub Zazula

Osiedle z trzema dziedzińcami

Polanka Niemena to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny przypominający kształtem literę "E". Znajdują się w nim 294 mieszkania. Są dostępne w metrażach 31-111 mkw., od kawalerek po lokale z pięcioma pokojami. Te zlokalizowane na parterze mają ogródki, a pozostałe balkony, loggie lub tarasy.
Forma inwestycji umożliwiła wydzielenie trzech dziedzińców. Na każdym deweloper zaplanował inną strefę: zabawy, rekreacji oraz wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Przewidział wśród zieleni (bylin, krzewów i drzew) ławki, leżaki, plac rekreacyjny, stojaki na rowery, a także urządzenia do ćwiczeń.
REKLAMA
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Kolejne osiedle w budowie

W tej okolicy przybędzie więcej mieszkań. Bliżej jeziora, tuż przy Galerii Malta, buduje Art-Bud Sp. z o.o. Zrealizuje sześciopiętrowy (na planie litery "E") budynek Art Malta. Pomieści prawie 400 lokali – najwięcej będzie dwu- i trzypokojowych. Deweloper przewidział dla mieszkańców niemal 600 miejsc parkingowych i plac zabaw na terenie inwestycji. O szczegółach pisaliśmy w grudniu.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA