Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcjiMateriały inwestora

Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna duża inwestycja w województwie opolskim. Firma Rare Metals Sp. z o.o. wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) "INVEST-PARK" wydała decyzję o wsparciu inwestycji tej firmy. W gminie Ozimek na Opolszczyźnie powstanie nowoczesny zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych (li-ion) i komponentów do ich produkcji. Decyzję na ręce inwestorów przekazali wiceprezes zarządu WSSE - Paweł Kurtasz i dyrektor zarządzający Mariusz Tomczak.

Spółka Rare Metals, której głównym celem jest recykling dla elektromobilności i całej branży automotive, będzie mogła dzięki współpracy z WSSE "INVEST-PARK" w kompleksowy sposób zając się obsługą tego segmentu gospodarki. Pozwoli to firmie na innowacyjny rozwój.

REKLAMA

– Jesteśmy bardzo dumni, że Wałbrzyska Strefa wspiera rozwój nowoczesnych polskich firm z sektora MŚP. Gratulujemy świetnego biznesplanu i życzymy powodzenia w jego realizacji – komentuje Paweł Kurtasz, wiceprezes zarządu WSSE "INVEST-PARK".

Materiały inwestora
WSSE "Invest-Park"

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA