REKLAMA
Znaleziono 3620 wyników
Wielka inwestycja w Rzeszowie za ponad 640 mln zł! Powstanie Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcejartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja w Rzeszowie za ponad 640 mln zł! Powstanie Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcej
Kolejna wielka inwestycja w stolicy Podkarpacia. W Rzeszowie powstanie Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcej. Inwestycja przygotowywana od ponad pięciu lat, w końcu doczeka się realizacji. Pod koniec grudnia 2025 roku rozstrzygnięto konkurs na realizację tej wielkiej i bardzo ważnej dla południowo-wschodniej części Polski inwestycji medycznej.
Ruszył I etap rozbudowy centrum handlowego G City Promenada w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Ruszył I etap rozbudowy centrum handlowego G City Promenada w Warszawie
Spółka G City Europe potwierdziła rozpoczęcie rozbudowy warszawskiego centrum handlowego G City Promenada. Pierwszy etap inwestycji, zapowiadany już w ubiegłym roku, obejmuje około 6 tys. metrów kwadratowych nowej powierzchni handlowej.
Budujemy coraz więcej hoteli. Początek bańki, a może złoty interes artykuł
Pokaż artykuł
Budujemy coraz więcej hoteli. Początek bańki, a może złoty interes
W czasie pandemii sektor hotelowy przeszedł wielką próbę, aby tuż po niej doświadczyć napędzanego wzrostem odłożonego popytu wynikającego z lockdownu — niezwykłego odrodzenia. Obecnie podobnie, jak w naszym kraju, w całej Europie zauważamy swoistą "modę" na budowanie nowych obiektów hotelowych. Długo zajęłoby pełne wytłumaczenie powodów tego zjawiska, a jest ich co najmniej kilkanaście. W efekcie atrakcyjniejsze budynki coraz częściej wypierają wyeksploatowane, a te często całkowicie tracą swoją rację bytu.
[Wrocław] Biurowiec "Business Center Save The World"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Biurowiec "Business Center Save The World"
Wrocław, Stare Miasto
Centrum sportowe Cracoviiinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum sportowe Cracovii
Kraków, Krowodrza
Hotel w Porcie Praskim inwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel w Porcie Praskim
Warszawa, Praga-Północ, Wybrzeże Szczecińskie
Hotel, ul. Kościuszki 14inwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel, ul. Kościuszki 14
Wrocław, Stare Miasto, Kościuszki 14
Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel [WIZUALIZACJE]
W stolicy Wielkopolski, nad Jeziorem Maltańskim, powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel. Po wielu miesiącach starań inwestora, spółki Malta Ski, Urząd Miasta w Poznaniu wydał pozwolenie na realizację tej inwestycji.
Litewski inwestor wybuduje nowy, duży hotel w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Litewski inwestor wybuduje nowy, duży hotel w Gdańsku
Gdańsk zyska kolejny nowy hotel. Nowy obiekt powstanie we Wrzeszczu, przy al. Grunwaldzkiej. Wniosek o pozwolenie na budowę trafił do Urzędu Miasta Gdańska w połowie kwietnia 2025 roku. Inwestorem jest litewski 1 Asset Management, a deweloperem spółka Upside Property z Gdańska.
W centrum Warszawy niski, stary pawilon zastąpi nowy, 80-metrowy hotelartykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy niski, stary pawilon zastąpi nowy, 80-metrowy hotel
W centrum Warszawy planowana jest budowa kolejnego wysokiego budynku. W Śródmieściu, przy ulicy Mariańskiej 5 swoją nową inwestycję planuje międzynarodowa sieć hotelarska Puro Hotels.
Hotel Rychło przy granicy z Czechami i Niemcami wystawiony na sprzedażartykuł
Pokaż artykuł
Hotel Rychło przy granicy z Czechami i Niemcami wystawiony na sprzedaż
Znajdujący się zaledwie kilometr od granicy z Czechami i 7 km od granicy z Niemcami hotel Rychło w Bogatyni, w województwie dolnośląskim został wystawiony na sprzedaż. Sieć Elbest należąca do Grupy PHH S.A., wystawiła go na na sprzedaż z ceną wywoławczą wynoszącą 3,9 mln zł.
W centrum Warszawy powstanie nowy, 90-metrowy hotel?artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstanie nowy, 90-metrowy hotel?
Czy w centrum Warszawy powstanie nowy, 90-metrowy hotel? Sprzedana została atrakcyjna nieruchomość na Woli, zlokalizowana na rogu ulic Waliców i Grzybowskiej. Kto ją kupił i co może na niej powstać?
[Łódź] Uroczyste otwarcie DoubleTree by Hilton w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Uroczyste otwarcie DoubleTree by Hilton w Łodzi
18 lipca 2013 roku uroczyście otwarto łódzki hotel DoubleTree by Hilton. Wykonawcą inwestycji jest B...
[Wrocław] Hotel SLEEP przy ulicy Kominiarskiej zostanie rozbudowanyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hotel SLEEP przy ulicy Kominiarskiej zostanie rozbudowany
Trzygwiazdkowy, kameralny hotel SLEEP mieszczący się przy ulicy Kominiarskiej 33 (Widawa/Pracze Wida...
Mieszkańcy dolnośląskiej Złotoryi po ok. 20 latach znów skorzystają z kolei. Podpisano umowę na rewitalizację lk284artykuł
Pokaż artykuł
Mieszkańcy dolnośląskiej Złotoryi po ok. 20 latach znów skorzystają z kolei. Podpisano umowę na rewitalizację lk284
Mieszkańcy Złotoryi po latach znów skorzystają z kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę o wartości blisko 263 mln zł na wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania „Rewitalizacja odcinka Legnica – Złotoryja – Jerzmanice-Zdrój w celu włączenia Złotoryi oraz powiatu złotoryjskiego do sieci regionalnego wojewódzkiego transportu kolejowego”. Inwestycja realizowana jest z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r.
Modernizacja w Ustroniu nabiera rozpędu – ruszył remont kultowej piramidy "Narcyz"artykuł
Pokaż artykuł
Modernizacja w Ustroniu nabiera rozpędu – ruszył remont kultowej piramidy "Narcyz"
Rozpoczął się kolejny etap modernizacji i rozbudowy Uzdrowiska Ustroń należącego do Grupy American Heart of Poland. "Narcyz" to drugi po "Równicy" budynek sanatoryjny, który przejdzie gruntowny remont, by stać się jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Podmiotami zaangażowanymi w przebudowę obiektu są: Projekt Plus Architekci (projektant), G2J Consulting (zarządzający projektem), SPEC BAU Polska (generalny wykonawca robót).
Zelektryfikowana linia kolejowa połączy Kielce z Tomaszowem Mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Zelektryfikowana linia kolejowa połączy Kielce z Tomaszowem Mazowieckim
Zelektryfikowana linia kolejowa połączy Kielce z Tomaszowem Mazowieckim. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla modernizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 25 z rządowego „Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r.”.
W 2029 r. pojedziemy koleją odbudowaną linią z Bytomia do Rudy Śląskiej i Zabrzaartykuł
Pokaż artykuł
W 2029 r. pojedziemy koleją odbudowaną linią z Bytomia do Rudy Śląskiej i Zabrza
Budowa ok. 6-kilometrowego odcinka torów oraz modernizacja istniejącego ok. 3-kilometrowego torowiska, przebudowa i budowa obiektów infrastruktury kolejowej, budowa wiaduktów, dwóch łącznic i przystanków kolejowych. To najważniejsze prace, jakie konieczne są do wykonania, aby odbudować połączenie kolejowe z Bytomia do Rudy Śląskiej Chebzia i Zabrza. Ten jeden z najważniejszych projektów inwestycyjnych związanych z rozwojem kolei w Bytomiu realizowany jest przez PKP PLK i Miasto Bytom, które pozyskało na realizację tego projektu środki z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w kwocie 600 tys. zł.
firma
Pokaż firmę
PM Plus Sp. z o.o.
Groblice, Polna 71 lok. 1
firma
Pokaż firmę
Euro Plus 2 Karolina Śnieżek
Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych Plac Tuwima 1
REKLAMA