REKLAMA
Znaleziono 4221 wyników
[Kraków] Biurowiec, ul. Bobrzyńskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Biurowiec, ul. Bobrzyńskiego
Kraków, Podgórze, Bobrzyńskiego
W Warszawie trwa budowa nowej fabryki leków Polfy Tarchomin. Inwestycja warta jest 500 milionów złotychartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa nowej fabryki leków Polfy Tarchomin. Inwestycja warta jest 500 milionów złotych
Na warszawskim Tarchominie Budimex buduje dla Polfy Tarchomin nową fabrykę leków onkologicznych. Aktualnie dobiega końca realizacja pierwszego etapu tej inwestycji. Budynek będzie mieć cztery kondygnacje i 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej.
W Fabryce Norblina w Warszawie powstanie Centrum Mądrej Zabawyartykuł
Pokaż artykuł
W Fabryce Norblina w Warszawie powstanie Centrum Mądrej Zabawy
Fabryka Norblina zyska dużą atrakcję dla najmłodszych. Jesienią do tego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Żelaznej 51/53 na warszawskiej Woli wprowadzi się Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy. Na 1,55 tys. mkw. powstanie osiem stref dla dzieci łączących zabawę i edukację.
Alumetal S.A. rozbuduje fabrykę w Gorzycachartykuł
Pokaż artykuł
Alumetal S.A. rozbuduje fabrykę w Gorzycach
Alumetal S.A. rozbuduje swoją fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Gorzyce, w powiecie tarnobrzeskim w województwie podkarpackim. 28 lutego br. Rada Nadzorcza Alumetal S.A. zaakceptowała realizację projektu rozbudowy mocy produkcyjnych w zakresie stopów wstępnych w zakładzie w Gorzycach.
Atlas Ward Polska wybuduje pod Szprotawą wielki kompleks produkcyjno-magazynowy dla chińskiej firmy Minth Groupartykuł
Pokaż artykuł
Atlas Ward Polska wybuduje pod Szprotawą wielki kompleks produkcyjno-magazynowy dla chińskiej firmy Minth Group
Atlas Ward Polska z Wrocławia wybuduje jako generalny wykonawca pierwszą w Polsce fabrykę chińskiej firmy Minth Group, jednego z największych na świecie producentów części motoryzacyjnych. Kompleks produkcyjno-magazynowy o powierzchni zabudowy ponad 50 tys. mkw. zrealizowany zostanie w Wiechlicach (gmina Szprotawa) w województwie lubuskim, na terenie dawnego poradzieckiego lotniska wojskowego.
Włoska firma CAREL wybuduje fabrykę w województwie opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Włoska firma CAREL wybuduje fabrykę w województwie opolskim
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" pozyskała kolejnego zagranicznego inwestora. Tym razem jest to światowy lider w branży i producent zaawansowanych systemów sterowania w obszarach HVACR, włoska firma CAREL.
Hiszpański Windar z pozwoleniem na budowę fabryki wież wiatrowych w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Hiszpański Windar z pozwoleniem na budowę fabryki wież wiatrowych w Szczecinie
Powstaną kolejne nowe miejsca pracy w Szczecinie. Wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wydał kilka dni temu firmie Windar Polska (należącej do hiszpańskiej spółki Windar Renovables), decyzję zezwalającą na budowę zakładu na terenie portu morskiego na Ostrowie Grabowskim.
Globalny gigant piekarniczy inwestuje w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
Globalny gigant piekarniczy inwestuje w woj. łódzkim
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie łódzkim. Firma Vandemoortele Polska, należąca do belgijskiej Grupy Vandemoortele, rozbudowuje swoją polską fabrykę, zlokalizowaną w Kutnie. Spółka otrzymała decyzję o wsparciu swojej inwestycji od Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą przede wszystkim mrożonych wyrobów piekarniczych oraz margaryn i tłuszczy.
Na Woli trwa wyburzanie budynków Polfy. Powstanie duża inwestycja premium [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Na Woli trwa wyburzanie budynków Polfy. Powstanie duża inwestycja premium [FILM]
W Warszawie trwa wyburzanie ostatniego z dużych kompleksów produkcyjnych działających na warszawskiej Woli. Chodzi o dawną fabrykę leków Polfy przy ulicy Karolkowej 22. W jej miejsce planowana jest budowa nowego, dużego, apartamentowo-hotelowo-usługowego projektu premium.
KPO dla ElectroMobility Poland: inwestycja, która pracuje na przyszłość Polskiartykuł
Pokaż artykuł
KPO dla ElectroMobility Poland: inwestycja, która pracuje na przyszłość Polski
— Hub ElectroMobility Poland (EMP) jest nie tylko ambitnym przedsięwzięciem motoryzacyjnym — to instrument polityki gospodarczej państwa, oparty na precyzyjnych założeniach i zrozumieniu makroekonomicznych procesów i skali umożliwiającej redefinicję roli sektora motoryzacyjnego w Polsce. Jako ekonomista z wykształcenia doskonale rozumiem, że sektor ten to nie symbol prestiżu, ale nowy silnik realnego wzrostu gospodarczego dla kraju. Ta inwestycja to także przykład na to w jaki sposób środki z KPO mogą być efektywnie zainwestowane w polską ekonomię gwarantując jej stabilne fundamenty wzrostu, tworząc jednocześnie dla przedsiębiorców z branży realne szanse do rozwoju i ekspansji — podkreśla Tomasz Kędzierski, prezes ElectroMobility Poland.
[Wrocław] Motocykliści będą jeździć po buspasach? Urzędnicy mówią "nie"artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Motocykliści będą jeździć po buspasach? Urzędnicy mówią "nie"
Wrocławska radna chciałaby, żeby motocykliści mogli jeździć po buspasach. Urzędnicy sprzeciwiają się...
Na Dolnym Śląsku trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego konsekwentnie kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych. W okolicach Wrocławia trwa pełna odbudowa linii kolejowej nr 319 na odcinku Strzelin - Kondratowice - Łagiewniki. To ważny projekt dla mieszkańców i samorządów trzech gmin – po prawie 50 latach przerwy na trasie znów pojawi się ruch kolejowy.
Trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej pod Wrocławiem [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej pod Wrocławiem [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego konsekwentnie kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych. W okolicach Wrocławia trwa pełna odbudowa linii kolejowej nr 319 na odcinku Strzelin - Kondratowice - Łagiewniki. To ważny projekt dla mieszkańców i samorządów trzech gmin – po prawie 50 latach przerwy na trasie znów pojawi się ruch kolejowy.
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicamiartykuł
Pokaż artykuł
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
[Radom] „Parkuj i jedź” w Radomiu już działaartykuł
Pokaż artykuł
[Radom] „Parkuj i jedź” w Radomiu już działa
W  dniu 4 stycznia, w Radomiu uroczyście otwarto nowy parking systemu Parkuj i Jedź Kolei Mazow...
[małopolskie] Rusza rozbudowa Węzła Rudno na A4 Katowice-Krakówartykuł
Pokaż artykuł
[małopolskie] Rusza rozbudowa Węzła Rudno na A4 Katowice-Kraków
Stalexport Autostrada Małopolska S.A. przystępuje do rozbudowy Węzła Rudno znajdującego się w małopo...
W Krakowie powstaje nowy przystanek kolejowy Złocień i nowy most nad rzeką Serafą [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie powstaje nowy przystanek kolejowy Złocień i nowy most nad rzeką Serafą [ZDJĘCIA]
Kończą się prace przy moście kolejowym nad rzeką Serafą, obok budowanego przystanku Kraków Złocień n...
[Wrocław] Wschodnia Obwodnica Wrocławia: w Siechnicach kierowcy jeżdżą już po rondzieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wschodnia Obwodnica Wrocławia: w Siechnicach kierowcy jeżdżą już po rondzie
Od środy kierowcy jadący trasą nr 94 mogą już korzystać z nowo wybudowanego ronda w Siechnicach - zm...
[dolnośląskie] Nowy wiadukt w Świdnicy od poniedziałkuartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Nowy wiadukt w Świdnicy od poniedziałku
W poniedziałek, 3 marca o godz. 8.30 zostanie otwarty nowy wiadukt przy ul. Sprzymierzeńców/Polna Dr...
[mazowieckie/śląskie] RD bud buduje Agencje Petit Forestier w Broniszach i w Rudzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie/śląskie] RD bud buduje Agencje Petit Forestier w Broniszach i w Rudzie Śląskiej
Petit Forestier, europejski lider na rynku wynajmu pojazdów chłodni, niebawem otworzy dwie nowo wybu...
REKLAMA