REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Jesienią pojawią się nowe autobusy komunikacji miejskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jesienią pojawią się nowe autobusy komunikacji miejskiej
Jeden z podwykonawców wrocławskiego MPK – firma Michalczewski, ogłosiła zakup nowych autobusów...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kamienna Góra] Inwestycja na ul Jana Pawła II
Kąty Wrocławskie: Sześć firm zainteresowanych przebudową ważnej drogi w centrum miastaartykuł
Pokaż artykuł
Kąty Wrocławskie: Sześć firm zainteresowanych przebudową ważnej drogi w centrum miasta
Po wielu latach oczekiwań przebudowy doczekają się ulice Zwycięstwa, Kościuszki i Norwida w Kątach W...
Kolejne dwie polskie firmy inwestują w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie polskie firmy inwestują w Małopolsce
Dwie małopolskie firmy, Grafpress z Olkusza oraz OTOMATIC z Andrychowa, dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego i programu Polska Strefa Inwestycji zrealizują ambitne inwestycje. Nowe przedsięwzięcia umożliwią im zwiększenie mocy produkcyjnych i dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb rynku.
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycje
Jubileusz 50-lecia działalności Browaru Warka, należącego do Grupy Żywiec, to nie tylko okazja do świętowania, lecz także moment ogłoszenia ambitnych planów inwestycyjnych. Zakład zapowiada dalszą modernizację parku maszynowego oraz intensyfikację działań na rzecz zrównoważonej produkcji.
Fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility gotowa!artykuł
Pokaż artykuł
Fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility gotowa!
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w Polsce gotowa! Po 13 miesiącach intensywnych prac budowlanych Dekpol zakończył realizację pierwszej w Polsce fabryki koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility. Inwestycja powstała w Brzegu (woj. opolskie). W zakładzie produkowane będą rdzenie silników elektrycznych do pojazdów zeroemisyjnych, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stosowanych przez czołowych światowych producentów, w tym Hyundai Motor Co. i Kia Corp.
Centrum Rugbyinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Rugby
Kraków, Nowa Huta
[Kraków] Labolatorium WIOŚ, ul. Półłanki 78inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Labolatorium WIOŚ, ul. Półłanki 78
Kraków, Podgórze, Półłanki 78
[Kraków] Ulica Odlewnicza (przebudowa)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Ulica Odlewnicza (przebudowa)
Kraków, Krowodrza, Odlewnicza
Budynek wielofunkcyjny Akademii Marynarki Wojennejinwestycja
Pokaż inwestycję
Budynek wielofunkcyjny Akademii Marynarki Wojennej
Gdynia, Śmidowicza 69
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilności
W województwie opolskim trwa realizacja kolejnej dużej inwestycji zagranicznej. W Brzegu powstaje pierwsza w Polsce fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility. Obiekt budowany jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol Budownictwo.
Niemiecki koncern Henkel modernizuje swoje fabryki w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern Henkel modernizuje swoje fabryki w Polsce
Szereg drobnych inwestycji przeprowadziła w ostatnich miesiącach firma Henkel Polska. Odnosiły się one do zakładów w Raciborzu oraz Stąporkowie. Celem była poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa pracowników, poprawa w zakresie ochrony środowiska oraz wzrost wydajności produkcji i poprawa jakości produktów.
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskichartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskich
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Polski oddział amerykańskiej firmy zajmu...
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicą
W tym miesiącu ma zostać otwarta nowa fabryka na Dolnym Śląsku. Chodzi o inwestycję niemieckiej firm...
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzuartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzu
Panattoni realizuje kolejną inwestycję BTO dla Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie ogrzewnictwa, chłodnictwa, automatyki przemysłowej i napędów elektrycznych. W Tuchomiu (gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie) powstaje nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni ok. 22 500 m kw., którego budowa zakończy się wiosną bieżącego roku. Nowy zakład wzmocni obecność firmy w Polsce i wesprze lokalny rynek pracy. Zakład pomieści łącznie 500 pracowników.
Wrocław: Lokum Deweloper rozbuduje się na Tarnogaju. Szykuje wyburzeniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Lokum Deweloper rozbuduje się na Tarnogaju. Szykuje wyburzenia
Wrocławski deweloper po raz drugi inwestuje w tej części miasta. Zajmie ponadhektarowy teren naprzec...
Wrocław: Triada Dom planuje nową dużą inwestycję na Poświętnemartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Triada Dom planuje nową dużą inwestycję na Poświętnem
Osiedle ma powstać przy ulicy Czartoryskiego, tuż obok niedokończonej inwestycji Nord House firmy Ga...
Kraków: Jest decyzja w sprawie przebudowy al. 29 Listopadaartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Jest decyzja w sprawie przebudowy al. 29 Listopada
Wojewoda małopolski wydał decyzję na rozbudowę al. 29 Listopada na odcinku od ul. Opolskiej do grani...
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycje
KGHM Polska Miedź S.A., jedna z największych polskich spółek skarbu państwa, konsekwentnie stawia na rozwój Huty Miedzi w Legnicy, jednego z największych pracodawców w tym mieście. Miedziowa spółka planuje kolejne, duże inwestycje na terenie tego kompleksu przemysłowego.
Kanadyjska firma Galvion otworzyła fabrykę w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Kanadyjska firma Galvion otworzyła fabrykę w Gdańsku
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie pomorskim i nowe miejsca pracy. Galvion, światowy lider w zakresie innowacyjnych systemów ochrony balistycznej oraz zarządzania zasilaniem i danymi dla sił zbrojnych, oficjalnie otworzył swój europejski zakład produkcyjny w Gdańsku. Galvion to duża, kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych hełmów i systemów ochrony dla żołnierzy.
REKLAMA