REKLAMA
Znaleziono 2386 wyników
Trzy polskie firmy inwestują w woj. podlaskim, przy wsparciu Suwalskiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Trzy polskie firmy inwestują w woj. podlaskim, przy wsparciu Suwalskiej SSE
Kolejne trzy polskie firmy zdecydowały się na realizację nowych inwestycji, przy wsparciu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (SSSE). Są to spółki: Produkcja Opakowań „Lila” s.c. Barbara Oźlańska, Ireneusz Oźlański, Tomasz Oźlański, PROBIT Sp. z o.o. i Piekarnia KRASKA K KARWOWSKA-DOŁĘGA Spółka komandytowa.
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie woj. podlaskiegoartykuł
Pokaż artykuł
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie woj. podlaskiego
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie województwa podlaskiego. Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał trzy decyzje o wsparciu. Otrzymali je przedsiębiorcy:
[Warszawa] AGIS wykonawcą instalacji niskoprądowych w biurowcu Q22artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] AGIS wykonawcą instalacji niskoprądowych w biurowcu Q22
Firma AGIS Fire & Security podpisała umowę z wiodącym polskim deweloperem Echo Investment i wkrótce...
IQChoicefirma
Pokaż firmę
IQChoice
Wiry, Poznańska 68
firma
Pokaż firmę
Vinci - Systemy alarmowe, zabezpieczenia
Zalasewo, Serdeczna 21A/G1
[Wrocław] Fotowoltaika na targach InEnerg 2014artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Fotowoltaika na targach InEnerg 2014
W ciągu godziny ze Słońca do powierzchni Ziemi dociera więcej energii elektrycznej, niż wynosi jej r...
[Warszawa] „Bezpieczeństwo obiektów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń” – 24 października 2013 r. w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] „Bezpieczeństwo obiektów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń” – 24 października 2013 r. w Warszawie
Jak zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy? Jakie systemy wybrać? Usługi monitoringu czy własne zabezp...
[Wrocław] Wabco zainwestuje 15 mln zł w badania i rozwój we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wabco zainwestuje 15 mln zł w badania i rozwój we Wrocławiu
Jeden z czołowych światowych dostawców systemów bezpieczeństwa dla samochodów chce zainwestować we W...
[Wrocław] Samorządy walczą o więcej pieniędzy z PIT. Wrocław może zyskać prawie 200 mln złartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Samorządy walczą o więcej pieniędzy z PIT. Wrocław może zyskać prawie 200 mln zł
Trwa ogólnopolska kampania "Stawka większa niż 8 MLD" i akcja zbierania podpisów pod projektem zmian...
[Gdańsk] Firma teechnologiczna pozostaje w Sadowa Business Parkartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Firma teechnologiczna pozostaje w Sadowa Business Park
Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza, reprezentowała UTC Fire & Security Polska w tran...
Lublin:  Turck wybuduje pierwszą fabrykę w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Lublin: Turck wybuduje pierwszą fabrykę w Polsce
Turck, globalny partner w dziedzinie rozwiązań dla automatyki przemysłowej, uruchomi pierwszy zakład...
Japoński koncern Daikin otrzyma pomoc publiczną na wielką inwestycję pod Łodziąartykuł
Pokaż artykuł
Japoński koncern Daikin otrzyma pomoc publiczną na wielką inwestycję pod Łodzią
Kolejna wielka, globalna firma otrzyma wsparcie od rządu polskiego na realizację swojej inwestycji w naszym kraju. Tym razem jest to japoński koncern Daikin, który w Ksawerowie pod Łodzią buduje wielką fabrykę pomp ciepła. Inwestycja realizowana jest w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie
Fabryka gum do żucia Mars w Poznaniu od trzech dekad jest jednym z najważniejszych punktów na globalnej i europejskiej mapie produkcyjnej firmy. Dziś to największy należący do Mars zakład produkcji gumy do żucia w Europie i drugi co do wielkości na świecie. Każdego roku powstają tu miliardy drażetek, które trafiają do konsumentów w ponad 40 krajach – od Polski i krajów Europy Centralnej, po Niemcy, Francję, ale też Nigerię czy Ekwador. Firma ma kolejne plany inwestycyjne dotyczące zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w stolicy Wielkopolski.
Amerykański koncern Collins Aerospace rozbudowuje fabrykę pod Rzeszowemartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Collins Aerospace rozbudowuje fabrykę pod Rzeszowem
Collins Aerospace, spółka należąca do grupy RTX, rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Tajęcinie pod Rzeszowem, w województwie podkarpackim. Systemy podwozia tej firmy wykorzystywane są w samolotach cywilnych i wojskowych na całym świecie. Polski oddział będzie największym poza Stanami Zjednoczonymi.
Chińska firma z branży automotive buduje fabrykę w województwie zachodniopomorskimartykuł
Pokaż artykuł
Chińska firma z branży automotive buduje fabrykę w województwie zachodniopomorskim
Kolejna duża chińska inwestycja w Polsce. W miejscowości Karlino w województwie zachodniopomorskim swoją fabrykę automotive buduje firma Yinlun Setrab.
[Wrocław] Rękawy przy nowym terminalu lotniska w końcu mają zacząć działaćartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rękawy przy nowym terminalu lotniska w końcu mają zacząć działać
W poniedziałkowe popołudnie uruchomione zostaną dwa rękawy, za pośrednictwem których pasażerowie będ...
[Kraków] Firma EmiTel zmienia siedzibęartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Firma EmiTel zmienia siedzibę
Firma EmiTel wynajęła 983 mkw. powierzchni biurowej w budynku Fronton Office Center w Krakowie. W tr...
Dolny Śląsk: Austriacki inwestor wybuduje zakład produkcyjny w Środzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Austriacki inwestor wybuduje zakład produkcyjny w Środzie Śląskiej
Firma HELLA Techniki Osłonowe – wiodący europejski producent systemów osłon przeciwsłonecznych wybud...
Dolny Śląsk:  MCNS Polyurethanes Europe ponownie inwestuje w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: MCNS Polyurethanes Europe ponownie inwestuje w Dzierżoniowie
Koreańsko-japoński koncern MCNS Polyurethanes Europe zdecydował się na kolejną już rozbudowę (poprze...
[śląskie] Szwedzi wspierają budowę biogazowni w Zabrzuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Szwedzi wspierają budowę biogazowni w Zabrzu
Wczoraj w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu została podpisana umowa na budowę biogazowni....
REKLAMA