REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Fabryka Izeryinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Izery
Jaworzno
Rezydencja Asnykainwestycja
Pokaż inwestycję
Rezydencja Asnyka
Kalisz, Asnyka 1
inwestycja
Pokaż inwestycję
Hala produkcyjna SYTEC
Polkowice, Kopalniana 7
inwestycja
Pokaż inwestycję
Majnusza 2
Zabrze, Centrum Południe, Pawła Majnusza
Stacja Augustówinwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja Augustów
Łódź, Widzew, Rokicińska
Złota Rezydencjainwestycja
Pokaż inwestycję
Złota Rezydencja
Białystok, Sienkiewicza, Złota
Campus Bemkeinwestycja
Pokaż inwestycję
Campus Bemke
Krakowska 52
Panattoni Park Łódź West IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Łódź West II
Konstantynów Łódzki, Langiewicza
Rezydencja Jaworowa IVinwestycja
Pokaż inwestycję
Rezydencja Jaworowa IV
Jaworowa, Warszawska 48
Panattoni buduje kolejny kompleks w regionie Krakowa. Jest już prawie w połowie wynajętyartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni buduje kolejny kompleks w regionie Krakowa. Jest już prawie w połowie wynajęty
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych, realizuje kolejny kompleks w regionie stolicy Małopolski – Panattoni Park Kraków North o powierzchni 55 000 mkw. Inwestycja ma już pierwszego najemcę. Jest nim Trivium Packaging – globalny lider produkcji opakowań metalowych, który z początkiem 2023 roku przeniesie istniejącą produkcję opakowań chemicznych na wynajętą powierzchnię 21 000 mkw. Panattoni zbliża się do 200 000 mkw. dostarczonych w regionie Krakowa.
Estońska firma z branży energetycznej Enefit inwestuje w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
Estońska firma z branży energetycznej Enefit inwestuje w Katowicach
Kolejna zagraniczna firma stawia na Katowice i inwestuje w tym mieście. Tym razem swoje biuro zdecydowała się otworzyć firma Enefit, która należy do estońskiej państwowej grupy energetycznej Eesti Energia – jednego z producentów energii w krajach bałtyckich. Nad Wisłą jest obecny od 2016 roku, działa też na Łotwie, Litwie i w Finlandii.
Belgijski deweloper Ciril nowym właścicielem działki przy ul. Przyokopowej na warszawskiej Woliartykuł
Pokaż artykuł
Belgijski deweloper Ciril nowym właścicielem działki przy ul. Przyokopowej na warszawskiej Woli
Kolejna transakcja na rynku nieruchomości w Warszawie. Belgijski deweloper Ciril, należący do grupy Democo, która działa w Polsce od ponad 30 lat, nabył teren inwestycyjny o powierzchni niemal 2,5 tys. mkw. przy ul. Przyokopowej na Woli, w pobliżu placu Zawiszy oraz ronda Daszyńskiego. W transakcji doradzała firma Greenfields.
Action otwiera 300. sklep w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Action otwiera 300. sklep w Polsce
Action kontynuuje szybki rozwój w Polsce i otwiera swój 300. sklep. Mieści się on w Elblągu. Ten kamień milowy oznacza wzmocnioną ekspansję firmy w północnych regionach kraju.
Netflix stawia na Polskę. Otworzy centrum inżynieryjne w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Netflix stawia na Polskę. Otworzy centrum inżynieryjne w Warszawie
Netflix stawia na Polskę i zwiększa swoje inwestycje w naszym kraju. Do otwartego w 2022 roku w Warszawie hubu na cały region Europy Środkowo-Wschodniej, teraz ten amerykański gigant dodaje jeszcze centrum inżynieryjne, które zamierza otworzyć w tym roku. Netflix zapowiedział również ofensywę nowych produkcji filmowych, które powstaną w Polsce.
Firma logistyczna Orbico otwiera nowy, duży magazyn pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Firma logistyczna Orbico otwiera nowy, duży magazyn pod Poznaniem
Firma logistyczna Orbico dostawca usług logistycznych na polskim rynku wybrała Park P3 Poznań w Robakowie (gmina Kórnik, powiat poznański), jako lokalizację dla swojego nowego magazynu. Obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. zlokalizowany jest między trasą S11 i autostradą A4. Magazyn został otwarty z początkiem lipca br.
Panattoni Park Koluszki w całości wynajęty. Rusza rozbudowa obiektuartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni Park Koluszki w całości wynajęty. Rusza rozbudowa obiektu
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, ukończył komercjalizację Panattoni Park Koluszki i rozpoczął rozbudowę obiektu o 14 000 mkw. Dotychczasowi najemcy parku – Kamoka oraz Pet Republic – zdecydowali się objąć dodatkowe powierzchnie, co świadczy zarówno o rozwoju ich biznesu, jak i zaufaniu do lokalizacji.
Orlen zapowiada, że prąd z Baltic Power popłynie w 2026 roku [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Orlen zapowiada, że prąd z Baltic Power popłynie w 2026 roku [FILM]
Morska farma wiatrowa Baltic Power, wspólny projekt Grupy ORLEN i Northland Power o mocy blisko 1,2 GW, zlokalizowana będzie 23 km od wybrzeża Bałtyku. W 2025 roku na farmie zostanie zamontowane 76 turbin wiatrowych Vestas o mocy 15 MW każda. Baltic Power posiada umowy z głównymi wykonawcami, które zabezpieczają cały łańcuch dostaw. Wśród kontrahentów są najbardziej doświadczeni dostawcy z sektora offshore wind, w tym firmy pochodzące z Polski.
KPO: Polska może przekierować 20 mld zł na inwestycje zbrojenioweartykuł
Pokaż artykuł
KPO: Polska może przekierować 20 mld zł na inwestycje zbrojeniowe
W świecie, w którym dzisiaj żyjemy i wyzwania, przed którymi stoi Europa, wymagają wzmocnienia obronności i zwiększenia konkurencyjności Starego Kontynentu. Ok. 20 mld zł z Instrumentu Zielonej Transformacji Miast mogłoby zostać przekierowane na obronność Polski i całej Europy. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.
Jacobs planuje utworzyć w Polsce Nuklearne Centrum Doskonalenia (Center of Excellence)artykuł
Pokaż artykuł
Jacobs planuje utworzyć w Polsce Nuklearne Centrum Doskonalenia (Center of Excellence)
Umowa została podpisana w Krakowie przez dyrektora Programu Nuklearnego Jacobs w Polsce, Garetha Vaughana, oraz prorektora ds. studenckich AGH, prof. dr. inż Rafała Dańko. Porozumienie obejmuje m.in. współpracę w zakresie badań naukowych, organizację staży, warsztatów oraz wizyt studyjnych dla studentów i absolwentów AGH.
Debata ORLEN: tak jak Łukasiewicz wierzył w naftę, tak my powinniśmy zacząć wierzyć w potencjał wodoruartykuł
Pokaż artykuł
Debata ORLEN: tak jak Łukasiewicz wierzył w naftę, tak my powinniśmy zacząć wierzyć w potencjał wodoru
Ponad 350 tysięcy ton rocznie - tyle odnawialnego i niskoemisyjnego wodoru planuje wykorzystywać w swych procesach Grupa ORLEN w perspektywie 2035 roku. To ambitny cel, wymagający pozyskania znaczących nadwyżek „zielonej energii” m.in. z OZE czy atomu. Stawką jest jednak stworzenie fundamentów „gospodarki wodorowej”, opartej na czystym paliwie oraz efektywnych technologiach magazynowania energii.
REKLAMA