REKLAMA
Znaleziono 4347 wyników
Fresh Logistics Polska otwiera nowe centrum logistyczneartykuł
Pokaż artykuł
Fresh Logistics Polska otwiera nowe centrum logistyczne
9 czerwca 2025 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum logistycznego Fresh Logistics Polska w województwie podlaskim. Nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy ul. Ciepłej, to nie tylko ważna inwestycja dla firmy, ale również istotny impuls rozwojowy dla całego regionu. Centrum wspiera dalszą ekspansję usług logistycznych w kontrolowanej temperaturze, odpowiadając na potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku produktów świeżych. Nowa inwestycja przełożyła się także na wzrost zatrudnienia w regionie. Dzięki uruchomieniu obiektu pracę znalazły osoby zarówno w obszarze magazynowym, jak i biurowym, w tym logistycy, pracownicy administracyjni, specjaliści ds. transportu oraz obsługi klienta.
Polskie wybrzeże ma szansę wyrosnąć na jedno z wiodących centrów przemysłowych w Europieartykuł
Pokaż artykuł
Polskie wybrzeże ma szansę wyrosnąć na jedno z wiodących centrów przemysłowych w Europie
Nad Bałtykiem ma szansę wyrosnąć na jedno z wiodących centrów przemysłowych nie tylko w Polsce, ale również w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Polskie wybrzeże zyskuje na znaczeniu jako strategiczna lokalizacja dla firm produkcyjnych poszukujących niezawodnej sieci energetycznej o wysokiej mocy.
[zachodniopomorskie] Przebudowa stacji elektroenergetycznej w Morzyczynie szansą na przyciągnięcie inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Przebudowa stacji elektroenergetycznej w Morzyczynie szansą na przyciągnięcie inwestorów
W czwartek. 8 sierpnia otwarta została przebudowana i zmodernizowana rozdzielnia transformatorowa w...
Dolny Śląsk: Kolejny inwestor zainteresowany budową fabryki baterii do e-autartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejny inwestor zainteresowany budową fabryki baterii do e-aut
Jest szansa na kolejną fabrykę baterii do e-aut na Dolnym Śląsku. Holenderska firma Lithium Werks ro...
[Wrocław] Premierowa edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg już za namiartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Premierowa edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg już za nami
Jednym z najważniejszych wydarzeń w pierwszym tygodniu marca we Wrocławiu były I. Międzynarodowe Tar...
[Kraków] Mieszkaniówka zaprojektowana z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii. Kraków Nowa Huta.artykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Mieszkaniówka zaprojektowana z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii. Kraków Nowa Huta.
Nowoczesne budynki mieszkalne, zaprojektowane w oparciu o alternatywne źródła energii, pierwszy taki...
[warmińsko-mazurskie] PSE: Przetarg na budowę linii 400 kVartykuł
Pokaż artykuł
[warmińsko-mazurskie] PSE: Przetarg na budowę linii 400 kV
Polskie Sieci Elektroenergetyczne ogłosiły przetarg na budowę linii 400 kV Ełk Bis - granica RP. Ofe...
[mazowieckie] Kozienice: Umowa na budowę IOS podpisanaartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Kozienice: Umowa na budowę IOS podpisana
Enea Wytwarzanie podpisała kontrakt z Babcock – Hitachi K.K. na budowę instalacji odsiarczania spali...
Hillwood Oleśnica Południeinwestycja
Pokaż inwestycję
Hillwood Oleśnica Południe
Fabryka chemii budowlanej SIKAinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka chemii budowlanej SIKA
Machnacz, Brześć Kujawski
Centrum dystrybucyjne Dino Polskainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum dystrybucyjne Dino Polska
Bolewicko
[Katowice] EKOlogiczny biurowiec - Porcelanowa 19 w Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] EKOlogiczny biurowiec - Porcelanowa 19 w Katowicach
Porcelanowa 19 w Katowicach to przykład EKOlogicznego biurowca. Przy rewitalizacji budynku wykorzyst...
[Wrocław] West House Archicomu zdobył złoty certyfikat LEEDartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] West House Archicomu zdobył złoty certyfikat LEED
Budynek West House, znajdujący się w Zachodnim Centrum Biznesu West Forum otrzymał złoty certyfikat...
[Aglomeracja wrocławska] KOGENERACJA i Fortum podpisały umowę przyłączeniową dla planowanej nowej elektrociepłowni w Siechnicachartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja wrocławska] KOGENERACJA i Fortum podpisały umowę przyłączeniową dla planowanej nowej elektrociepłowni w Siechnicach
20 lutego Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. należący do PGE Energia Ciepła z Gru...
Media Expert otworzy magazyn pod Wrocławiem. Nowe miejsca pracy w aglomeracji wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Media Expert otworzy magazyn pod Wrocławiem. Nowe miejsca pracy w aglomeracji wrocławskiej
Kolejna znana firma stawia na aglomerację wrocławską. W Długołęce (powiat wrocławski) koło Wrocławia powstanie magazyn Media Expert w formule build-to-own. Obiekt o powierzchni 14,5 tys. Będzie oddany do użytku w 2026 roku i wpisuje się w rosnący trend rezygnacji z dużych parków logistycznych na rzecz obiektów szytych na miarę. Dzięki realizacji tej inwestycji powstaną nowe miejsca pracy.
W Kleszczowie pod Bełchatowem powstanie pierwsza w Polsce fabryka magazynów energiiartykuł
Pokaż artykuł
W Kleszczowie pod Bełchatowem powstanie pierwsza w Polsce fabryka magazynów energii
W województwie łódzkim, w Kleszczowie (powiat bełchatowski) powstanie pierwsza w Polsce fabryka magazynów energii. Inwestycja w zakład produkcji ogniw, baterii i magazynów energii to efekt współpracy poznańskiej spółki Compremum z pochodzącą z Singapuru firmą Durapower Holdings PTE LTD, która dostarczy know-how, oraz Elmodis z Krakowa, dostarczającą rozwiązania IoT do sterowania magazynami.
Podpisano list intencyjny w zakresie rozwoju elektrochemicznego magazynowania energii w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano list intencyjny w zakresie rozwoju elektrochemicznego magazynowania energii w Polsce
29 maja 2023 r. w towarzystwie wiceministra klimatu i środowiska Piotra Dziadzio, przedstawiciele spółek skarbu państwa i wybranych uczelni podpisali list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie elektrochemicznego magazynowania energii. Dzięki zgromadzeniu potencjału naukowego i inwestycyjnego możliwa będzie budowa fabryki ogniw jonowych, które zostaną wykorzystane w polskich magazynach energii, zarówno prosumenckich, jak i wielkoskalowych.
Największy plan inwestycyjny w historii polskiej energii, czyli nowa strategia ORLENuartykuł
Pokaż artykuł
Największy plan inwestycyjny w historii polskiej energii, czyli nowa strategia ORLENu
Bezpieczeństwo energetyczne, modernizacja, cele środowiskowe i rozwój oferty to nowa strategia ORLENu. „Energia jutra zaczyna się dziś” to najbardziej ambitny i największy program inwestycji rozwojowych w historii koncernu. Jego celem jest m.in. zwiększenie wydobycia gazu, budowa czterech morskich farm wiatrowych, wielkoskalowych magazynów energii i co najmniej dwóch małych elektrowni jądrowych.
TAURON z ponad pół miliarda złotych dofinansowania na bateryjne magazyny energiiartykuł
Pokaż artykuł
TAURON z ponad pół miliarda złotych dofinansowania na bateryjne magazyny energii
TAURON zakwalifikował się do otrzymania blisko 538 mln zł dofinansowania z Funduszu Modernizacyjnego operowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na budowę 11 bateryjnych magazynów energii. Warunkiem otrzymania środków będzie, m.in. zawarcie do końca b.r. umów o dofinansowanie dla poszczególnych projektów.
firma
Pokaż firmę
Ekologiczne Systemy Grzewcze AWEX s.c.
Łódź, Pomorska 94
REKLAMA