FM Logistic otworzyło kolejny magazyn w Polsce. Zatrudni 100 osóbMateriały prasowe

FM Logistic otworzyło kolejny magazyn w Polsce. Zatrudni 100 osób

Orzech
Orzech
REKLAMA

Międzynarodowa firma z branży logistycznej FM Logistic prowadzi rekrutację pracowników do swojego nowego magazynu w Wiskitkach niedaleko Żyrardowa w województwie mazowieckim. Inwestor stworzy tam ponad 100 nowych miejsc pracy m.in. dla pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych.

Nowy magazyn FM Logistic zlokalizowany został przy węźle komunikacyjnym Wiskitki łączącym autostradę A2 z drogą krajową 50 w odległości 35 km od Warszawy. Powstanie tam ponad 100 nowych miejsc pracy m.in. dla pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych.

Szansę na zatrudnienie w nowym magazynie FM Logistic mają również osoby bez doświadczenia, ponieważ firma zapewnia wdrożenie i umożliwia zdobycie uprawnień UDT.

– Jesteśmy otwarci na zatrudnianie różnych osób, także tych bez doświadczenia, ponieważ zapewniamy pełne wdrożenie do pracy i umożliwiamy zdobycie uprawnień na obsługę wózków widłowych. Zachęcamy do rekrutacji również panie, ponieważ w naszych magazynach z roku na rok pracuje coraz więcej kobiet, które świetnie sobie radzą – podkreśla Dawid Strzyżak, menedżer ds. rekrutacji w FM Logistic.

REKLAMA

To nie pierwsza rekrutacja FM Logistic w 2022 roku. Firma rekrutowała wcześniej do magazynu w Głogowie, na Dolnym Śląsku gdzie FM Logistic zamierzał zatrudnić 150 osób – głównie operatorów wózków widłowych i pracowników magazynowych.

FM Logistic poszukiwało także pracowników do otwartego w październiku 2021 r. magazynu w Lędzinach w województwie śląskim. W styczniu 2022 r. firma planowała powiększyć zespół o 250 osób, co łącznie dałoby ponad 400 miejsc pracy.

O firmie FM Logistic:

Międzynarodowa firma FM Logistic na polskim rynku obecne jest od ponad 25 lat. Specjalizuje się w realizacji łańcuchów dostaw dla klientów z takich m.in. obszarów jak handel, FCMG, przemysł, ochrona zdrowia, kosmetyki oraz towary luksusowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA