DODAJ

Verde – Arkop Deweloper wszedł na warszawski rynek [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Verde – Arkop Deweloper
Mariusz Bartodziej
2019-03-13 07:05:47
Wrocławski deweloper rozpoczął budowę swojego pierwszego osiedla w stolicy w zeszłym roku. Postawił na Włochy. W dwóch kilkupiętrowych budynkach znajdzie się 70 mieszkań – w tym część dwupoziomowa.

Arkop Deweloper rozpoczął w II kwartale ubiegłego roku budowę osiedla Verde w warszawskich Nowych Włochach. Inwestycja przy ulicy Chrościckiego 129 będzie gotowa do użytku w pierwszych miesiącach 2020 roku.

W jednym etapie powstają jednocześnie dwa czteropiętrowe budynki. Znajdzie się w nich po 35 mieszkań o metrażach od 35 do 105 mkw. – od kawalerek po lokale pięciopokojowe. Do tych na parterze będą przynależeć ogródki z tarasami, a na wyższych kondygnacjach balkony. Ponadto te na ostatnim piętrze zostały zaprojektowane z antresolami.

Materiały inwestora


Estetyczna zieleń w częściach wspólnych oraz dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, a dla dorosłych strefę rekreacyjną z małą architekturą – podkreśla deweloper.

Oprócz tego mieszkańcy będą mieli dostęp do miejsc postojowych w garażu i na zewnątrz, komórek lokatorskich i wind dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Więcej wizualizacji w galerii.