W Brzezinach pod Łodzią powstanie nowy park handlowy Materiały inwestora

W Brzezinach pod Łodzią powstanie nowy park handlowy

Orzech
Orzech
REKLAMA

W województwie łódzkim powstanie kolejny nowy kompleks handlowy. Tym razem w liczących około 12 500 mieszkańców Brzezinach pod Łodzią, gdzie w południowo-wschodniej części miasta przy ul. Okrzei powstanie nowoczesny Park Handlowy. Inwestorem jest poznańska firma Genesis Property.

Na terenie inwestycji, który obejmie prawie 2,2 ha zrealizowany zostanie obiekt o powierzchni około 5800 mkw. GLA z ponad 150 miejscami parkingowymi.

– Zdecydowanym atutem tego projektu jest jego lokalizacja – park handlowy powstanie tuż przy drodze wojewódzkiej 715 w kierunku Koluszek (13200 mieszkańców) i w odległości niecałych 500 m do drogi krajowej nr 72. Doskonałe skomunikowanie zarówno z Łodzią, jak i z Koluszkami sprawi, że dostęp do tego nowoczesnego parku handlowego będą mieli nie tylko mieszkańcy powiatu brzezińskiego, ale również łódzkiego wschodniego – informuje Juliusz Wawrzyniak, Prezes Zarządu Genesis Property.

– W samym powiecie brzezińskim zamieszkuje ponad 30 tysięcy osób. Ale zdecydowanie nasz park handlowy będzie służył również mieszkańcom łódzkiego wschodniego, co sprawia, że catchment obiektu szacujemy na około 50 tysięcy mieszkańców. Zarówno w Brzezinach jak i w pobliskich Koluszkach brakuje inwestycji tego formatu, gdzie w jednym miejscu mieszkańcy mieliby wygodny dostęp do swoich ulubionych marek. Z myślą o nich postanowiliśmy rozpocząć budowę tego wyjątkowego obiektu handlowo- usługowego – dodaje Juliusz Wawrzyniak.

Materiały inwestora
REKLAMA

To kolejny projekt Genesis Property w województwie łódzkim. 30 września 2022 roku Spółka Genesis Property Sp. z o.o. otworzyła park handlowy w Ozorkowie o powierzchni najmu 4250 mkw. GLA, zapowiadając jednocześnie kolejne realizacje w tym województwie.

Materiały inwestora

O inwestorze:

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA