W centrum wrocławskiej Kleciny powstanie nowy budynek wielorodzinnyPixabay

W centrum wrocławskiej Kleciny powstanie nowy budynek wielorodzinny

Orzech
Orzech
REKLAMA

Na wrocławskim osiedlu Klecina, położonym w południowej części stolicy Dolnego Śląska, zostanie wybudowany kolejny nowy budynek wielorodzinny. Nowa inwestycja powstanie w samym centrum tego osiedla, przy ulicy Kościelnej.

8 marca inwestor, DewelopART Sp. z o.o. złożyła w Urzędzie Miasta Wrocławia wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego oraz rozbiórka dwóch budynków jednorodzinnych i dwóch budynków gospodarczych wraz z przebudową linii kablowej NN. Inwestycja planowana jest do realizacji na działkach nr AR_12.16, AR_12.17, AR_12.19/1, AR_12.19/2, AR_12.51 (obręb 026401_1.0015), przy ulicy Kościelnej, na osiedlu Klecina.

Za projekt architektoniczny nowej inwestycji odpowiedzialny jest architekt Krzysztof Skalski. Inwestor na razie nie zaprezentował jeszcze oficjalnie wizualizacji swojej najnowszej inwestycji na wrocławskiej Klecinie.

– W tym kameralnym budynku powstanie zaledwie 38 mieszkań, od 39 mkw. do 105 mkw., z ogródkami na parterze oraz balkonami na wyższych piętrach. Na ostatniej kondygnacji przewidziane zostały mieszkania z antresolami i tarasami – informuje deweloper.

GUNB
GUNB
REKLAMA
GUNB

Projekt zagospodarowania terenu:

DewelopART

Lokalizacja inwestycji w zabudowie osiedla Klecina:

DewelopART

Komentarze (5)

Napisz komentarz
Ksawery(gość)
Skoro dopiero złożyli wniosek o pozwolenie, to dlaczego piszecie, że powstanie?
Bres(gość)
Obowiazkowo powtorka/kopia z ch... Czarneckiego, ale min.o 21 pieter wyzsza od niego. Piekne widoki na Breslau, Sleze, Sobotke, Karkonosze, Swieradow. Wtedy 1 m.kw= 20 ÷ 100 tys.zl (w piwnicach bunkier p-atomowy, garaze , baseny, kina, magazyny, urz.techn, na dachu ladowisko helikopterow, pole golfowe, korty, boiska, fotovoltaika, na strychu kompleks medyczny-szpital, przychodnia, rehabilitacja, kosciol, itd,itp). SUKCES A NIE KURNIK. I nazwa KLECINA - STOLICA SLASKA z Wroclawiem kolo Kleciny
mm(gość)
https://goo.gl/maps/rbqtqZ2r6eCvht4g7 - zdjęcie się nie załączyło
mm(gość)
Katastrofa, jak zwykle. A to piękne drzewo pewnie do wycinki
mm(gość)
Domy do wyburzenia?
REKLAMA