W Krakowie ruszył nowy, duży akademik sieci Student Depot fot. Damian Daraż

W Krakowie ruszył nowy, duży akademik sieci Student Depot

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
Akademik Student Depot
adresKraków, Grzegórzecka
projektantns MoonStudio
REKLAMA

Największa sieć prywatnych akademików w Polsce Student Depot otworzyła swój siódmy dom studencki, który zlokalizowany jest w centrum stolicy Małopolski przy ulicy Grzegórzeckiej.

Mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z siłowni, strefy chill, pokojów do cichej nauki oraz sal multimedialnych, gamingowych i ze stołem bilardowym. W nowym akademiku Student Depot w Krakowie znajdzie się 795 miejsc zakwaterowania w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem m.in. do wspólnych stref coworkingowych, multimedialnych i siłowni.

Dom studencki oferuje jedno- lub dwuosobowe mieszkania z prywatną łazienką i aneksem kuchennym.

– Nasz najnowszy obiekt o podwyższonym standardzie odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających studentów. Zadbaliśmy o wyjątkowy komfort każdego z mieszkań studenckich i różnorodność stref wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość uczenia się w strefie cichej nauki, korzystania z siłowni, spędzania czasu z nowymi znajomymi z całego świata w funkcjonalnie urządzonych przestrzeniach lub przygotowania posiłków we wspólnej kuchni. Z kolei rodzice docenią bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowa ochrona i służąca wsparciem na co dzień administracja obiektu – mówi dyrektor zarządzająca Student Depot Jolanta Bubel.

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż

Lokalizacja Student Depot w Krakowie pozwala dotrzeć spacerem, m.in. na Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską lub do Akademii im. Adama Frycza Modrzewskiego oraz na krakowski Rynek i Kazimierz lub do Galerii Krakowskiej.

– Nasza najnowsza inwestycja w drugim co do wielkości ośrodku akademickim w Polsce to ważny krok w rozwoju Student Depot. Nasz nowoczesny budynek, znajdujący się w pobliżu najważniejszych krakowskich uczelni, a także centrum miasta, stanowi świetne uzupełnienie bazy miejsc zakwaterowania studenckiego w Krakowie. Jednocześnie ta inwestycja pomaga nam wzmocnić naszą pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku prywatnych akademików na wynajem – podsumowuje Marek Obuchowicz, partner w Griffin Capital, odpowiedzialny za rozwój platformy Student Depot.

Za projekt architektoniczny odpowiada ns MoonStudio. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud S.A.

Student Depot to 3,2 tys. miejsc zakwaterowania w siedmiu prywatnych domach studenckich premium w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Właścicielem firmy są podmioty powiązane z Griffin Capital Partners oraz Kajima Student Housing Limited, podmiot zależny od Kajima Europe i stanowiący część japońskiej Kajima Corporation.

Griffin Capital Partners to prywatny inwestor oraz firma zarządzająca aktywami na rynku private equity i nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA