W Krakowie trwa budowa VI etapu osiedla Grzegórzecka 77 Materiały inwestora

W Krakowie trwa budowa VI etapu osiedla Grzegórzecka 77

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Grzegórzecka 77
adresKraków, Grzegórzecka 77
inwestorDEVELIA S.A.
projektantSaran Architekci
REKLAMA

Jeden z największych polskich deweloperów – Develia S.A. z Wrocławia realizuje już VI etap osiedla Grzegórzecka 77, w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Projekt skierowany jest zarówno do osób szukających mieszkania dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych.

Grzegórzecka 77 oferuje szeroki wachlarz mieszkań w przedziale od 29,11 do 94,06 mkw. Powierzchnię dodatkową będą stanowić duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidziano również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej.

W ramach VI etapu powstanie 117 mieszkań oraz 9 lokali usługowych.

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż

Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą, a dzięki neutralnej kolorystyce i zadbanej zieleni współgra z najbliższym otoczeniem. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Grzegórzecka 77 realizowana jest w samym centrum Krakowa, w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki takiemu położeniu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej dużego miasta.

Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych, m.in. Bulwarów Wiślanych, które zapewniają nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Projekt architektoniczny opracowała pracownia Saran Architekci. Zakończenie budowy VI etapu powinno nastąpić w IV kwartale 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA