DODAJ

Warszawa: Moderna Powiśle – deweloper przebuduje kamienicę na apartamentowiec z penthouse’ami [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Moderna Powiśle –
Mariusz Bartodziej
2019-06-24 09:05:25
Moderna Holding, warszawski inwestor, planuje rozpocząć prace przy ulicy Zajęczej jeszcze w tym roku, a skończyć po dwóch latach. Oferuje ponad 50 mieszkań. Powierzchnia największego przekracza 170 metrów kwadratowych. W budynku znajdą się również lokale usługowe.

Moderna Holding Sp. z o.o. wprowadziła do sprzedaży inwestycję planowaną przy ul. Zajęczej 1a na warszawskim Powiślu. Z przebudową istniejącej kamienicy zamierza ruszyć w III kwartale 2019 roku, a termin oddania lokali do użytku wyznaczył na IV kwartał 2021 r. Projekt przygotowała pracownia Wolski Architekci Sp. z o.o.

materiały inwestora


Moderna Powiśle to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 51 apartamentami. Dwa z nich są dwupoziomowe: czteropokojowy o metrażu 126 mkw. i pięciopokojowy 172 mkw. Pozostałe są dostępne w układach jedno- (27-38 mkw.), dwu- (37-60 mkw.), trzy- (67-79 mkw.) i czteropokojowym (111-124 mkw.). Przynależą do nich balkony, loggie lub tarasy. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Parter zajmą cztery lokale usługowe o powierzchniach od 37,5 do 215 mkw. Ponadto deweloper zapewni 44 stanowiska dla samochodów w dwupoziomowym garażu podziemnym, 40 komórek lokatorskich, miejsca dla rowerów, recepcję oraz windę.

Więcej wizualizacji w galerii.

Moderna również na Pradze

Ten deweloper inwestuje także w innej części stolicy. Dwa miesiące temu donosiliśmy, że ruszył z budową apartamentowca na Pradze-Północ. W Praskiej Modernie są dostępne w większości mieszkania dwupoziomowe o metrażach do 122 mkw. W sześciokondygnacyjnym (w tym jedna podziemna) budynku w stylu neomodernizmu znajdzie się też miejsce dla usług.

materiały inwestora


Więcej apartamentów na Powiślu

Na Powiślu przy ul. Zajęczej, przy zbiegu z Dobrą, powstaje jeszcze jedna inwestycja apartamentowa. Dobra 32 to sześciopiętrowy budynek z 18 mieszkaniami – największy z nich ma powierzchnię ponad 260 mkw. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.

materiały inwestora